Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby tussen RKC en Willem II eindigt onbeslist

Derby tussen RKC en Willem II eindigt onbeslist

WAALWIJK (ANP) - De Brabantse derby tussen RKC Waalwijk en Willem II heeft geen winnaar opgeleverd. De streekgenoten hielden elkaar in het Mandemakers-stadion op 1-1. Willem II, dat zo snakt naar een overwinning, blijft met 10 punten in de degradatiezone staan. RKC heeft 4 punten meer en neemt net boven de Tilburgers de vijftiende plaats in.

De thuisclub domineerde voor rust en creëerde heel wat kansen, voor onder anderen Richard van der Venne, Paul Quasten en Finn Stokkers. RKC zette het veldoverwicht vlak voor rust om in een doelpunt. Aanvoerder Anas Tahiri benutte een strafschop, nadat Willem II-middenvelder Pol Llonch in het doelgebied Melle Meulensteen onderuit had gelopen.

Trainer Adrie Koster van Willem II bracht direct na rust Mike Trésor en Mats Köhlert. De twee smaakmakers van vorig seizoen zijn nu zoekende naar hun vorm en op de bank beland. Trésor en Köhlert zorgden ervoor dat Willem II het initiatief naar zich toetrok. Het resulteerde al snel in de gelijkmaker van spits Kwasi Wriedt, die op aangeven van Köhlert raak kopte: 1-1.

De beste kansen op de winnende treffer waren voor Willem II. RKC-doelman Kostas Lamprou voorkwam in de slotfase een doelpunt van Trésor.

Meer uit Voetbal

PSV'er Wanner kiest nationaal team Oostenrijk boven Duitsland

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.

2 uur geleden
Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

16 uur geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

16 uur geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

16 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

20 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

21 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

22 uur geleden