Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby tussen RKC en Willem II eindigt onbeslist

Derby tussen RKC en Willem II eindigt onbeslist

WAALWIJK (ANP) - De Brabantse derby tussen RKC Waalwijk en Willem II heeft geen winnaar opgeleverd. De streekgenoten hielden elkaar in het Mandemakers-stadion op 1-1. Willem II, dat zo snakt naar een overwinning, blijft met 10 punten in de degradatiezone staan. RKC heeft 4 punten meer en neemt net boven de Tilburgers de vijftiende plaats in.

De thuisclub domineerde voor rust en creëerde heel wat kansen, voor onder anderen Richard van der Venne, Paul Quasten en Finn Stokkers. RKC zette het veldoverwicht vlak voor rust om in een doelpunt. Aanvoerder Anas Tahiri benutte een strafschop, nadat Willem II-middenvelder Pol Llonch in het doelgebied Melle Meulensteen onderuit had gelopen.

Trainer Adrie Koster van Willem II bracht direct na rust Mike Trésor en Mats Köhlert. De twee smaakmakers van vorig seizoen zijn nu zoekende naar hun vorm en op de bank beland. Trésor en Köhlert zorgden ervoor dat Willem II het initiatief naar zich toetrok. Het resulteerde al snel in de gelijkmaker van spits Kwasi Wriedt, die op aangeven van Köhlert raak kopte: 1-1.

De beste kansen op de winnende treffer waren voor Willem II. RKC-doelman Kostas Lamprou voorkwam in de slotfase een doelpunt van Trésor.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

43 minuten geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

2 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

12 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

15 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

19 uur geleden