Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay ziet samenwerking met Weghorst wel goed komen

Depay ziet samenwerking met Weghorst wel goed komen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay denkt dat hij bij het Europees kampioenschap een goed aanvalsduo met Wout Weghorst kan vormen. Bondscoach Frank de Boer van het Nederlands elftal wil gaan spelen in een 5-3-2-formatie en het ligt voor de hand dat Weghorst de tweede positie in de voorste linie, naast Depay, gaat invullen.

"Ik sprak al met Wout buiten het voetballen om. Het is een goede jongen, we maken grapjes met elkaar. Die klik op persoonlijk vlak was er al", zei Depay donderdag in Zeist. "Op het veld zag je de tweede oefenwedstrijd, zondag tegen Georgië, dat we elkaar proberen te vinden. Met steekballetjes. Of in de kaats, dat ik er 'onder' kom. In de trainingen proberen we dat ook. In die wedstrijd lukte het eigenlijk één keer en toen was het gelijk raak."

De Boer heeft Donyell Malen en Luuk de Jong als andere opties voorin, in dit systeem. De Jong is in de hiërarchie van De Boer een flink stuk gezakt in vergelijking met vorige interlandperiodes. Depay: "Ik ken Luuk ook al heel lang. We hebben bij PSV samen gespeeld. Hij is ook een balvaste spits die je in kunt spelen. Ik kan met Wout en Luuk goed overweg. Laat ik dat vooropstellen. Al hebben ze allebei wat andere kwaliteiten."

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

4 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

4 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

8 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

9 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

9 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

12 uur geleden