Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay: transfer naar Barcelona is droom die uitkomt

Depay: transfer naar Barcelona is droom die uitkomt

BARCELONA (ANP) - Met zijn transfer naar FC Barcelona komt een droom uit voor Memphis Depay. Dat zei de aanvaller van het Nederlands elftal in een videoboodschap aan de fans van de Spaanse club. "Dit is letterlijk een droom die uitkomt, om voor de grootste club ter wereld met de beste fans te gaan spelen", zei Depay, die de tekst 'Dream Chaser' op zijn borst heeft laten tatoeëren.

De 27-jarige aanvaller beschikte bij Olympique Lyon over een aflopend contract. Depay werd in verband gebracht met heel wat Europese topclubs. De keuze viel op FC Barcelona, waar de oud-PSV'er wordt herenigd met Ronald Koeman. Onder bondscoach Koeman leefde Depay de afgelopen jaren helemaal op in Oranje.

"Eindelijk is het officieel, ik ben heel blij dat ik naar Barcelona ga", zei Depay vanuit het trainingskamp van Oranje in Zeist. Hij zou daar ook zijn gekeurd door de Spaanse club. "De fans van Barcelona houden enorm veel van voetbal. Ik ben bijzonder opgewonden om voor deze fans in een vol stadion te gaan spelen. Ik wil het bestuur, de voorzitter en trainer van Barcelona bedanken dat deze deal tot stand is gekomen. Ik heb samen met mijn team dit akkoord gesloten. Ik ben heel trots en ga alles geven voor deze club. Ik ben er klaar voor", aldus Depay, die voor twee jaar gaat tekenen. Hij sloot zijn boodschap af met 'Visca Barça!', oftewel: lang leve Barcelona.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

1 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

4 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

5 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

7 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

9 uur geleden