Depay traint alweer op veld bij Olympique Lyon
ZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft voorzichtig zijn rentree op het trainingsveld gemaakt. De aanvaller oefende individueel op het speelveld van zijn Franse club Olympique Lyon.
Depay deelde op sociale media een filmpje over zijn inspanningen. Hij steekt naar eigen zeggen 'bloed, zweet en trainen" in zijn revalidatieproces. Depay trainde afgelopen weken al zijn benen in een sportschool.
Depay scheurde twee maanden geleden zijn voorste kruisband van een knie. Voor die blessure staat normaal gesproken een herstel van zo'n zes maanden. Daardoor is het hoogst onzeker of Depay komende zomer met het Nederlands elftal aan het EK kan deelnemen.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt na ruim vijf maanden alweer afscheid van Houboulang Mendes. De 27-jarige geboren Fransman, die als international voor Guinee-Bissau voetbalde, stapt over naar Servette FC. Bij de Zwitserse club, die uitkomt op het hoogste niveau, ondertekent hij een meerjarig contract.
12 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Franse aanklagers zijn een onderzoek gestart naar de Franse international Lucas Hernández en zijn partner naar aanleiding van beschuldigingen van mensenhandel en illegale tewerkstelling door een Colombiaans gezin. Het paar ontkent elke misstand en zegt te goeder trouw te hebben gehandeld, maar te zijn gemanipuleerd.
13 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber is in Marseille aangekomen om zijn transfer naar Olympique Marseille af te ronden. De 24-jarige middenvelder van Feyenoord sprak zich afgelopen weekend na de thuisnederlaag in de Kuip tegen Sparta (3-4) uit over een conflict met trainer Robin van Persie. Sindsdien ging het hard met de transfer naar de Franse nummer 3, die zo goed als rond is. Timber had bij Feyenoord nog een contract voor een halfjaar.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - De spelers van Manchester City betalen de kaartjes voor de fans die dinsdag aanwezig waren bij de uitwedstrijd tegen Bodø/Glimt in de Champions League. De Engelse topclub blameerde zich met 3-1 bij de Noren, die daarmee hun eerste zege van dit seizoen boekten in het hoofdtoernooi.
1 uur geledenLAUSANNE (ANP/DPA) - Voorzitter Kirsty Coventry van het Internationaal Olympisch Comité ziet geen problemen in de nauwe band van FIFA-voorzitter Gianni Infantino en de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino heeft Trump herhaaldelijk ontmoet in het Witte Huis en hem namens de wereldvoetbalbond een prijs voor de vrede gegeven. "Hij heeft over een paar maanden zijn WK in de Verenigde Staten. Ik zou me wel zorgen maken als er geen goede relatie zou zijn", aldus Coventry in een persconferentie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan weer beschikken over spits Ayase Ueda. De Japanse spits zou volgens coach Robin van Persie donderdag in De Kuip in de Europa League tegen Sturm Graz in actie kunnen komen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom (29) wil de fans van Feyenoord weer gelukkig maken. "Het is nu het belangrijkste dat onze supporters blij zijn", zei de middenvelder van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz.
4 uur geleden