Depay scoort voor FC Barcelona bij zege op New York Red Bulls
HARRISON (ANP) - FC Barcelona heeft mede door een doelpunt van Memphis Depay het oefenduel met New York Red Bulls met 2-0 gewonnen. In de laatste voorbereidingswedstrijd van de ploeg van coach Xavi in de Verenigde Staten had Frenkie de Jong een basisplaats en viel Depay in de tweede helft in.
Ousmane Dembélé opende op aangeven van Raphinha de score voor Barça in de slotfase van de eerste helft. Daarvoor had de nieuwe spits Robert Lewandowski al verschillende kansen op een doelpunt gehad. Ook in de tweede helft was de Pool enkele keren dicht bij een treffer, maar keeper Ryan Meara redde knap. Na de rode kaart voor Daniel Edelman van New York bepaalde Depay, die halverwege de tweede helft Lewandowski verving, de eindstand op 2-0.
Barcelona won in de oefencampagne in de VS eerder van Inter Miami en Real Madrid. De Catalanen speelden gelijk tegen Juventus.
Overwinning
Real Madrid sloot de oefencampagne in de VS af met een 2-0-overwinning op Juventus. Voor de ploeg van coach Carlo Ancelotti scoorde in het Rose Bowl-stadion in Pasadena eerst Karim Benzema uit een strafschop. Marco Asensio maakte in de tweede helft het andere doelpunt.
De Madrilenen beginnen op 10 augustus officieel aan het nieuwe seizoen met de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
10 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
14 uur geleden