Depay scoort voor FC Barcelona bij zege op New York Red Bulls
HARRISON (ANP) - FC Barcelona heeft mede door een doelpunt van Memphis Depay het oefenduel met New York Red Bulls met 2-0 gewonnen. In de laatste voorbereidingswedstrijd van de ploeg van coach Xavi in de Verenigde Staten had Frenkie de Jong een basisplaats en viel Depay in de tweede helft in.
Ousmane Dembélé opende op aangeven van Raphinha de score voor Barça in de slotfase van de eerste helft. Daarvoor had de nieuwe spits Robert Lewandowski al verschillende kansen op een doelpunt gehad. Ook in de tweede helft was de Pool enkele keren dicht bij een treffer, maar keeper Ryan Meara redde knap. Na de rode kaart voor Daniel Edelman van New York bepaalde Depay, die halverwege de tweede helft Lewandowski verving, de eindstand op 2-0.
Barcelona won in de oefencampagne in de VS eerder van Inter Miami en Real Madrid. De Catalanen speelden gelijk tegen Juventus.
Overwinning
Real Madrid sloot de oefencampagne in de VS af met een 2-0-overwinning op Juventus. Voor de ploeg van coach Carlo Ancelotti scoorde in het Rose Bowl-stadion in Pasadena eerst Karim Benzema uit een strafschop. Marco Asensio maakte in de tweede helft het andere doelpunt.
De Madrilenen beginnen op 10 augustus officieel aan het nieuwe seizoen met de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
35 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
9 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
12 uur geleden