Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay scoort voor FC Barcelona bij zege op New York Red Bulls

Depay scoort voor FC Barcelona bij zege op New York Red Bulls

HARRISON (ANP) - FC Barcelona heeft mede door een doelpunt van Memphis Depay het oefenduel met New York Red Bulls met 2-0 gewonnen. In de laatste voorbereidingswedstrijd van de ploeg van coach Xavi in de Verenigde Staten had Frenkie de Jong een basisplaats en viel Depay in de tweede helft in.

Ousmane Dembélé opende op aangeven van Raphinha de score voor Barça in de slotfase van de eerste helft. Daarvoor had de nieuwe spits Robert Lewandowski al verschillende kansen op een doelpunt gehad. Ook in de tweede helft was de Pool enkele keren dicht bij een treffer, maar keeper Ryan Meara redde knap. Na de rode kaart voor Daniel Edelman van New York bepaalde Depay, die halverwege de tweede helft Lewandowski verving, de eindstand op 2-0.

Barcelona won in de oefencampagne in de VS eerder van Inter Miami en Real Madrid. De Catalanen speelden gelijk tegen Juventus.

Overwinning

Real Madrid sloot de oefencampagne in de VS af met een 2-0-overwinning op Juventus. Voor de ploeg van coach Carlo Ancelotti scoorde in het Rose Bowl-stadion in Pasadena eerst Karim Benzema uit een strafschop. Marco Asensio maakte in de tweede helft het andere doelpunt.

De Madrilenen beginnen op 10 augustus officieel aan het nieuwe seizoen met de wedstrijd om de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt.

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

3 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

16 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

19 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

21 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

21 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden