Depay scoort en valt na half uur met blessure uit bij Atlético
MADRID (ANP) - Memphis Depay is maandag geblesseerd uitgevallen bij Atlético Madrid. De aanvaller van het Nederlands elftal moest zich in de uitwedstrijd tegen Rayo Vallecano na ruim een half uur spelen laten vervangen.
Depay kon op eigen kracht naar de kant. Atlético meldt dat hij zich liet vervangen vanwege spierproblemen. De 29-jarige oud-PSV'er had eerder in de wedstrijd gescoord. Na een voorzet vanaf links van Saúl, zette Depay Atlético na een kwartier spelen al op een voorsprong van 2-0. Kort na het uitvallen van Depay zorgde de Argentijn Nahuel Molina voor de 3-0. De Fransman Antoine Griezmann had de score in de 2e minuut geopend voor het elftal van trainer Diego Simeone.
De blessure van Depay betekent slecht nieuws voor bondscoach Ronald Koeman, die begin september met Oranje de belangrijke EK-kwalificatiewedstrijden tegen Griekenland (7 september) en Ierland (10 september) speelt.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
13 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
18 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
21 uur geleden