Depay schiet Atlético Madrid naar de winst op Rayo Vallecano
MADRID (ANP) - Memphis Depay heeft Atlético Madrid de winst bezorgd op Rayo Vallecano. De aanvaller besliste het duel met een treffer in de laatste minuut van de reguliere speeltijd. Atlético won daardoor met 2-1 en behield de derde plaats in de stand, met evenveel punten als FC Barcelona, dat eerder op de avond met 1-0 won van Osasuna.
Atlético kwam diep in de eerste helft op voorsprong door een goal van Reinildo. Hij kopte raak uit een vrije trap van Rodrigo Riquelme. Vlak voor rust kwamen de bezoekers op gelijke hoogte door een treffer van Álvaro García.
In de tweede helft was Rayo Vallecano een paar keer dicht bij de 1-2, maar keeper Jan Oblak stond paraat. Depay nam in de slotfase zijn ploeg bij de hand. Hij zag eerst nog een goal afgekeurd worden. Depay werkte een voorzet van Pablo Barrios keurig in het doel, maar de international van Oranje stond een paar centimeters buitenspel.
Even later scoorde hij nogmaals, uit een voorzet van Antoine Griezmann. Deze keer was de goal geldig.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
19 uur geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
1 dag geleden