Depay schiet Atlético Madrid naar de winst op Rayo Vallecano
MADRID (ANP) - Memphis Depay heeft Atlético Madrid de winst bezorgd op Rayo Vallecano. De aanvaller besliste het duel met een treffer in de laatste minuut van de reguliere speeltijd. Atlético won daardoor met 2-1 en behield de derde plaats in de stand, met evenveel punten als FC Barcelona, dat eerder op de avond met 1-0 won van Osasuna.
Atlético kwam diep in de eerste helft op voorsprong door een goal van Reinildo. Hij kopte raak uit een vrije trap van Rodrigo Riquelme. Vlak voor rust kwamen de bezoekers op gelijke hoogte door een treffer van Álvaro García.
In de tweede helft was Rayo Vallecano een paar keer dicht bij de 1-2, maar keeper Jan Oblak stond paraat. Depay nam in de slotfase zijn ploeg bij de hand. Hij zag eerst nog een goal afgekeurd worden. Depay werkte een voorzet van Pablo Barrios keurig in het doel, maar de international van Oranje stond een paar centimeters buitenspel.
Even later scoorde hij nogmaals, uit een voorzet van Antoine Griezmann. Deze keer was de goal geldig.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag neemt voorlopig geen supporters mee naar uitwedstrijden. Reden voor die maatregel zijn de ongeregeldheden van vrijdag tijdens een uitduel met SC Cambuur. Fans van ADO gooiden onder meer vuurwerk naar de tribune waar ook kinderen zaten. Supporters van ADO waren eind oktober ook betrokken bij rellen rond een bekerduel bij FC Den Bosch.
2 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC onderzoekt of de Portugese doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend door supporters van de club uit Limburg. "Roda JC heeft na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht vernomen dat de keeper van FC Dordrecht mogelijk racistisch is bejegend. Een dergelijke beschuldiging nemen wij als club uiterst serieus. Racisme en discriminatie horen nergens thuis, niet in het voetbal en niet in onze samenleving" , meldt de club in een statement.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
15 uur geleden