Depay redt met Olympique Lyon punt en koppositie
RENNES (ANP) - Olympique Lyon heeft mede dankzij aanvoerder Memphis Depay een punt overgehouden aan de wedstrijd bij Stade Rennes. De wedstrijd eindigde in 2-2, waardoor de koploper 1 punt voorsprong houdt op Paris Saint Germain en Lille OSC, die beide wonnen.
Lyon kwam na 20 minuten op achterstand tegen Rennes door een goal van Clément Grenier. Lyon verzuimde om gelijke te komen in de eerste helft. Karl Toko Ekambi raakte op aangeven van Depay de paal. In de tweede helft werd het zelfs 2-0 door Benjamin Bourigeaud. Depay zorgde tien minuten voor tijd zelf voor de 2-1 en gaf enkele minuten later de voorzet waaruit Jason Denayer de gelijkmaker binnen kopte.
Paris Saint-Germain, dat begon met Mitchell Bakker, won zijn eerste wedstrijd onder coach Mauricio Pochettino. Tegen Stade Brest won de landskampioen met 3-0. Moise Kean opende de score in de eerste helft. In de slotfase waren invallers Mauro Icardi en Pablo Sarabia nog trefzeker.
Lille, in februari de tegenstander van Ajax in de Europa League, herstelde zich van de nederlaag van afgelopen woensdag tegen Angers. De ploeg met verdediger Sven Botman won met 1-0 bij Nimes door een treffer van Burak Yilmaz.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
38 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
46 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
4 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
7 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
11 uur geleden