Depay pakt met Olympique Lyon koppositie in Frankrijk
PARIJS (ANP) - Olympique Lyon is de nieuwe koploper in de Franse competitie. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay versloeg op eigen veld FC Nantes met 3-0. Lyon leidde bij de rust al met 3-0 dankzij treffers van Karl Toko Ekambi, Tino Kadewere en Lucas Paquetá. Na de pauze bleven treffers uit. Depay speelde de gehele wedstrijd.
Lille ontsnapte bij Montpellier aan de tweede remise op rij. De onttroonde koploper verspeelde twee keer een voorsprong, maar dankzij een treffer van invaller Burak Yilmaz in de 86e minuut bleef puntenverlies in deze wedstrijd uit. In het weekeinde speelde Lille gelijk tegen titelverdediger Paris Saint-Germain (0-0). Verdediger Sven Botman speelde tegen Montpellier de volle negentig minuten. Lille heeft evenveel punten als Lyon, maar een iets minder doelsaldo.
Paris SG klopte Straatsburg met 4-0. Voor de landskampioen kwamen Timothée Pembele, Kylian Mbappé, Idrissa Gueye en Moise Kean tot scoren. Nummer 3 PSG heeft 1 punt minder dan Lyon en Lille.
Meer uit Voetbal
VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
35 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
16 uur geleden