Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay ook als wisselspeler bij Barcelona zekerheid voor Van Gaal

Depay ook als wisselspeler bij Barcelona zekerheid voor Van Gaal

ZEIST (ANP) - Memphis Depay blijft van belangrijke waarde voor het Nederlands elftal, ook als hij bij FC Barcelona minder speelt. Dat zei bondscoach Louis van Gaal maandag in Zeist, waar de selectie van het Nederlands elftal zich verzamelde voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Denemarken en Duitsland.

"Ik heb eerder al eens aangegeven dat ik van mijn geloof af moet vallen", aldus Van Gaal, die daarmee doelt op het feit dat hij eerder van mening was dat je alleen in aanmerking voor Oranje kwam als je bij je club een vaste waarde was.

"In de huidige tijd is het nu eenmaal zo dat grote clubs hele grote selecties hebben en dat spelers buiten de boot kunnen vallen. Op dit moment spelen onze topscorer (Depay) en onze assist-koning (Georginio Wijnaldum) niet. Depay wil graag Cruijff, Bergkamp en Van Persie voorbij in de boeken. Dat vermogen heeft hij gewoon. Moet ik hem dan niet opstellen omdat hij bij Barcelona niet speelt? Hij is altijd degene die een doelpunt maakt of een assist geeft. Er zijn altijd uitzonderingen die een regel bevestigen, zo moet je het ook zien. Ik heb liever dat ze spelen."

Meer uit Voetbal

FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

1 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

1 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

14 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

14 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

14 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

17 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

17 uur geleden