Depay onzeker voor topper tegen Paris Saint-Germain
LYON (ANP) - Olympique Lyon moet het mogelijk zondag in de topper bij Paris Saint-Germain doen zonder Memphis Depay. De spits van Oranje en aanvoerder van de Franse club kampt met een lichte spierblessure. "We hopen dat het goed komt", zegt trainer Rudi Garcia, wiens ploeg zes van de laatste zeven competitieduels won.
Lyon, dat pas één keer verloor in de Ligue 1 maar ook wel al vijf keer gelijkspeelde, staat na dertien speelrondes 2 punten achter op koploper en titelverdediger PSG. "Het zit bovenin erg dicht bij elkaar", zegt Garcia. "We hopen door te gaan met onze goede reeks, maar we moeten een bijna perfecte wedstrijd spelen om PSG te verslaan."
Depay maakte dit seizoen zes doelpunten in de Franse competitie, één minder dan ploeggenoot Karl Toko Ekambi die vorige week twee keer scoorde tegen Metz (1-3).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben na twee nederlagen op rij weer gewonnen in de Eredivisie. Thuis versloeg de landskampioen De Graafschap met 4-0. PSV staat nog altijd vierde met nu 10 punten uit zes duels. FC Twente staat eerste met 15 punten uit vijf wedstrijden.
1 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal zal zondag 'gewoon' aantreden tegen Israël in de Nations League. Dat maakte de Ierse voetbalbond zaterdag bekend tijdens een uitgestelde persconferentie in Hongarije, waar de Israëlische thuiswedstrijd wordt gespeeld. Er was twijfel ontstaan over het al dan niet plaatsvinden van de in Ierland zeer omstreden wedstrijd, zowel de persconferentie als de training werd zaterdag uitgesteld.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.
5 uur geledenİZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
8 uur geledenTEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.
8 uur geledenN i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
14 uur geleden