Depay onzeker voor topper tegen Paris Saint-Germain
LYON (ANP) - Olympique Lyon moet het mogelijk zondag in de topper bij Paris Saint-Germain doen zonder Memphis Depay. De spits van Oranje en aanvoerder van de Franse club kampt met een lichte spierblessure. "We hopen dat het goed komt", zegt trainer Rudi Garcia, wiens ploeg zes van de laatste zeven competitieduels won.
Lyon, dat pas één keer verloor in de Ligue 1 maar ook wel al vijf keer gelijkspeelde, staat na dertien speelrondes 2 punten achter op koploper en titelverdediger PSG. "Het zit bovenin erg dicht bij elkaar", zegt Garcia. "We hopen door te gaan met onze goede reeks, maar we moeten een bijna perfecte wedstrijd spelen om PSG te verslaan."
Depay maakte dit seizoen zes doelpunten in de Franse competitie, één minder dan ploeggenoot Karl Toko Ekambi die vorige week twee keer scoorde tegen Metz (1-3).
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - Kroatië heeft zich na de pijnlijke 7-0-nederlaag tegen Engeland in de Nations League gerevancheerd met een goed optreden tegen wereldkampioen Spanje. Het stond in Split lang 1-1, maar Mikel Merino bezorgde Spanje in de slotfase toch de zege: 1-2.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo keert het nationale elftal nog niet de rug toe. Hij blijft beschikbaar, laat hij weten in een uitgebreide verklaring die door Portugese media werd verspreid.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane is dinsdagavond gedeeld recordinternational van het Engelse nationale voetbalelftal geworden. Door zijn basisplaats tegen Tsjechië in de Nations League evenaart de spits het record van 125 interlands van doelman Peter Shilton, die tussen 1970 en 1990 voor de 'Three Lions' speelde.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Jong Oranje heeft zichzelf alsnog de kans verschaft om zich te plaatsen voor het EK voetbal van 2027 in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Doetinchem de laatste kwalificatiewedstrijd met 4-0 van Jong Bosnië en Herzegovina en eindigde in de poule als tweede, de plek die rechtgeeft op het spelen van een play-off.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft zijn steun uitgesproken voor het Surinaamse voetbalelftal vanwege racistische incidenten tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Guatemala. Dat laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond dinsdag weten aan het ANP.
4 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - "Het moment is gekomen. Ik vertrek in vrede. Ik heb alles gegeven." Zo begint Lionel Messi aan een afscheidsboodschap voorafgaand aan zijn laatste wedstrijd in het shirt van Argentinië. De 39-jarige Messi, die door velen wordt beschouwd als de beste voetballer aller tijden, speelt in de nacht van dinsdag op woensdag in het Estadio Monumental in Buenos Aires zijn afscheidswedstrijd tegen Benin.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA zou een speler van Congo hebben laten meespelen op het WK en in kwalificatiewedstrijden, terwijl hij niet speelgerechtigd was. Dat meldt Le Monde dinsdag op basis van documenten die zijn ingezien door de Franse krant. Het zou gaan om doelman Lionel Mpasi (32), die in Franse jeugdelftallen heeft gespeeld. Mpasi zou het proces van overstappen van Frankrijk naar Congo nooit volledig hebben afgerond, waardoor hij niet speelgerechtigd zou zijn geweest voor Congo.
5 uur geleden