Depay onzeker voor topper tegen Paris Saint-Germain
LYON (ANP) - Olympique Lyon moet het mogelijk zondag in de topper bij Paris Saint-Germain doen zonder Memphis Depay. De spits van Oranje en aanvoerder van de Franse club kampt met een lichte spierblessure. "We hopen dat het goed komt", zegt trainer Rudi Garcia, wiens ploeg zes van de laatste zeven competitieduels won.
Lyon, dat pas één keer verloor in de Ligue 1 maar ook wel al vijf keer gelijkspeelde, staat na dertien speelrondes 2 punten achter op koploper en titelverdediger PSG. "Het zit bovenin erg dicht bij elkaar", zegt Garcia. "We hopen door te gaan met onze goede reeks, maar we moeten een bijna perfecte wedstrijd spelen om PSG te verslaan."
Depay maakte dit seizoen zes doelpunten in de Franse competitie, één minder dan ploeggenoot Karl Toko Ekambi die vorige week twee keer scoorde tegen Metz (1-3).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
4 minuten geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
19 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
20 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
21 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
21 uur geleden