Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay leidt ruime zege Lyon op Monaco in

Depay leidt ruime zege Lyon op Monaco in

LYON (ANP) - Memphis Depay heeft met een doelpunt bijgedragen aan een ruime zege van Olympique Lyon op AS Monaco. Het werd 4-1 en Depay nam het openingsdoelpunt voor zijn rekening.

In de twaalfde minuut kreeg Depay de bal aangespeeld van Houssem Aouar en de Nederlander werkte goed af. Voor Depay was het zijn vijfde doelpunt van het seizoen.

Na zijn doelpunt toonde Memphis onder zijn wedstrijdshirt een shirt met daarop de tekst 'Virgil, stay strong my brother.' Daarmee refereerde de aanvaller van Oranje aan de zware blessure die Virgil van Dijk onlangs opliep.

Via Karl Toko Ekambi, Aouar (penalty) en opnieuw Ekambi liep Lyon nog voor rust uit naar 4-0. In de tweede helft kwam alleen Monaco nog tot scoren, via een door Wissam Ben Yedder genomen strafschop.

In de slotfase moest Lyon met tien man verder na een rode kaart voor Melvin Bard. Depay deed de hele wedstrijd mee.

Lyon staat nu in de subtop, op de zesde plaats. De achterstand op koploper Paris Saint-Germain bedraagt al vijf punten.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

1 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

5 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

14 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

15 uur geleden