Depay leidt ruime zege Lyon op Monaco in
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft met een doelpunt bijgedragen aan een ruime zege van Olympique Lyon op AS Monaco. Het werd 4-1 en Depay nam het openingsdoelpunt voor zijn rekening.
In de twaalfde minuut kreeg Depay de bal aangespeeld van Houssem Aouar en de Nederlander werkte goed af. Voor Depay was het zijn vijfde doelpunt van het seizoen.
Na zijn doelpunt toonde Memphis onder zijn wedstrijdshirt een shirt met daarop de tekst 'Virgil, stay strong my brother.' Daarmee refereerde de aanvaller van Oranje aan de zware blessure die Virgil van Dijk onlangs opliep.
Via Karl Toko Ekambi, Aouar (penalty) en opnieuw Ekambi liep Lyon nog voor rust uit naar 4-0. In de tweede helft kwam alleen Monaco nog tot scoren, via een door Wissam Ben Yedder genomen strafschop.
In de slotfase moest Lyon met tien man verder na een rode kaart voor Melvin Bard. Depay deed de hele wedstrijd mee.
Lyon staat nu in de subtop, op de zesde plaats. De achterstand op koploper Paris Saint-Germain bedraagt al vijf punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
2 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
21 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
22 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
23 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
23 uur geleden