Depay leidt ruime zege Lyon op Monaco in
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft met een doelpunt bijgedragen aan een ruime zege van Olympique Lyon op AS Monaco. Het werd 4-1 en Depay nam het openingsdoelpunt voor zijn rekening.
In de twaalfde minuut kreeg Depay de bal aangespeeld van Houssem Aouar en de Nederlander werkte goed af. Voor Depay was het zijn vijfde doelpunt van het seizoen.
Na zijn doelpunt toonde Memphis onder zijn wedstrijdshirt een shirt met daarop de tekst 'Virgil, stay strong my brother.' Daarmee refereerde de aanvaller van Oranje aan de zware blessure die Virgil van Dijk onlangs opliep.
Via Karl Toko Ekambi, Aouar (penalty) en opnieuw Ekambi liep Lyon nog voor rust uit naar 4-0. In de tweede helft kwam alleen Monaco nog tot scoren, via een door Wissam Ben Yedder genomen strafschop.
In de slotfase moest Lyon met tien man verder na een rode kaart voor Melvin Bard. Depay deed de hele wedstrijd mee.
Lyon staat nu in de subtop, op de zesde plaats. De achterstand op koploper Paris Saint-Germain bedraagt al vijf punten.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden