Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay leidt met doelpunt eenvoudige zege FC Barcelona in

Depay leidt met doelpunt eenvoudige zege FC Barcelona in

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay heeft met een doelpunt een eenvoudige zege van FC Barcelona ingeleid. De nummer 2 van La Liga was op eigen veld met 3-1 te sterk voor Celta, dat in de middenmoot staat.

Depay schoot de bal na een half uur van ruim tien meter ongedekt binnen, na goed voorbereidend werk van Ousmane Dembélé, die op de rechterflank was opgekomen. Voor Depay was het zijn twaalfde doelpunt van het seizoen.

Pierre-Emerick Aubameyang maakte er vlak voor rust 2-0 van en direct na de onderbreking zorgde de Gabonees ook voor de 3-0. Bij de 2-0 schoot hij al vallend raak met links, bij de 3-0 schoof hij de bal met rechts binnen. Ook bij de 3-0 was Dembélé de aangever. Iago Aspas deed nog wat terug, maar na een rode kaart voor de Colombiaan Jeison Murillo van Celta werd het niet meer spannend.

Depay werd na ruim een uur gewisseld voor Ansu Fati. Frenkie de Jong speelde wel de hele wedstrijd, terwijl Luuk de Jong in de slotfase inviel voor Aubameyang.

Bij de thuisploeg viel Ronald Araújo halverwege de tweede helft uit nadat hij met zijn hoofd in botsing was gekomen met het hoofd van zijn ploeggenoot Pablo Gavi. Araújo leek even buiten bewustzijn en de Uruguayaan verliet het veld per brancard. "We denken aan je, Ronald", twitterde Barça kort na afloop. Door de blessure van Araújo lag het spel enkele minuten stil en was er ruim tien minuten blessuretijd in Camp Nou.

Door de zege vergrootte Barça het gat met Sevilla tot 7 punten. Sevilla speelt woensdag thuis tegen Real Mallorca.

Meer uit Voetbal

PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

6 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

7 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

8 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

9 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

12 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

13 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

17 uur geleden