Depay is even geen vrienden met De Ligt in achtste finales CL
TURIJN (ANP) - Memphis Depay zal vrijdagavond geen vrienden met Matthijs de Ligt zijn als hij met Olympique Lyon op bezoek gaat bij Juventus voor een beslissend duel in de achtste finales van de Champions League. "Dat is logisch maar hoort ook bij het spel", lachte de aanvaller op de laatste persconferentie voor de ontmoeting. "Ik ben blij hem tegen te komen."
Depay en De Ligt ontmoetten elkaar eenmaal tijdens de coronapauze in Nederland. "Het is zijn eerste jaar bij Juventus", zei de aanvaller. "Matthijs heeft het geweldig gedaan. Hij verdedigde als een man en is meteen kampioen geworden. Toen we afscheid namen, beseften we dat we elkaar snel weer zouden zien."
Olympique Lyon verdedigt een voorsprong van 0-1 in Turijn. Depay revalideerde nog van een zware knieblessure toen zijn ploeggenoten de kampioen van Italië verrasten. "Mijn team speelde geweldig, maar ik ben blij dat ik nu niet hoef toe te kijken", stelde de aanvaller.
"Het wordt een heel speciale wedstrijd", voorspelde Memphis. "Ik heb de laatste tijd weer ritme gekregen. We moeten er nu alles aan doen om de kwartfinale te halen. We weten wat Juventus kan, maar ik geloof in onze ploeg."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
9 uur geleden