Depay is even geen vrienden met De Ligt in achtste finales CL
TURIJN (ANP) - Memphis Depay zal vrijdagavond geen vrienden met Matthijs de Ligt zijn als hij met Olympique Lyon op bezoek gaat bij Juventus voor een beslissend duel in de achtste finales van de Champions League. "Dat is logisch maar hoort ook bij het spel", lachte de aanvaller op de laatste persconferentie voor de ontmoeting. "Ik ben blij hem tegen te komen."
Depay en De Ligt ontmoetten elkaar eenmaal tijdens de coronapauze in Nederland. "Het is zijn eerste jaar bij Juventus", zei de aanvaller. "Matthijs heeft het geweldig gedaan. Hij verdedigde als een man en is meteen kampioen geworden. Toen we afscheid namen, beseften we dat we elkaar snel weer zouden zien."
Olympique Lyon verdedigt een voorsprong van 0-1 in Turijn. Depay revalideerde nog van een zware knieblessure toen zijn ploeggenoten de kampioen van Italië verrasten. "Mijn team speelde geweldig, maar ik ben blij dat ik nu niet hoef toe te kijken", stelde de aanvaller.
"Het wordt een heel speciale wedstrijd", voorspelde Memphis. "Ik heb de laatste tijd weer ritme gekregen. We moeten er nu alles aan doen om de kwartfinale te halen. We weten wat Juventus kan, maar ik geloof in onze ploeg."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
46 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden