Depay is even geen vrienden met De Ligt in achtste finales CL
TURIJN (ANP) - Memphis Depay zal vrijdagavond geen vrienden met Matthijs de Ligt zijn als hij met Olympique Lyon op bezoek gaat bij Juventus voor een beslissend duel in de achtste finales van de Champions League. "Dat is logisch maar hoort ook bij het spel", lachte de aanvaller op de laatste persconferentie voor de ontmoeting. "Ik ben blij hem tegen te komen."
Depay en De Ligt ontmoetten elkaar eenmaal tijdens de coronapauze in Nederland. "Het is zijn eerste jaar bij Juventus", zei de aanvaller. "Matthijs heeft het geweldig gedaan. Hij verdedigde als een man en is meteen kampioen geworden. Toen we afscheid namen, beseften we dat we elkaar snel weer zouden zien."
Olympique Lyon verdedigt een voorsprong van 0-1 in Turijn. Depay revalideerde nog van een zware knieblessure toen zijn ploeggenoten de kampioen van Italiƫ verrasten. "Mijn team speelde geweldig, maar ik ben blij dat ik nu niet hoef toe te kijken", stelde de aanvaller.
"Het wordt een heel speciale wedstrijd", voorspelde Memphis. "Ik heb de laatste tijd weer ritme gekregen. We moeten er nu alles aan doen om de kwartfinale te halen. We weten wat Juventus kan, maar ik geloof in onze ploeg."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
3 uur geleden