Depay in ogen Koeman 'nog niet goed en fit genoeg' voor rentree
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman vindt het nog te vroeg voor een rentree van Memphis Depay bij Oranje. "In mijn optiek is hij nog niet goed genoeg en fit genoeg. Je ziet wel dat hij fitter wordt. We hebben ook data dat het allemaal nog wel beter moet", vertelde de bondscoach op een persconferentie in Zeist.
Depay was afgelopen zomer op het EK de eerste spits van Oranje. Na zijn late overstap naar Corinthians in Brazilië, riep Koeman de 30-jarige aanvaller niet meer op. 'We zijn de Nations League in september gestart en zijn nu aanbeland in het laatste blok, met de laatste twee wedstrijden. In maart volgt de volgende cyclus. Als hij zo verder gaat, komt hij voor die periode misschien wel weer in beeld. Daar hebben we over gesproken, ik heb veel contact met hem."
Koeman liet blijken dat Depay hoopte nu alweer bij Oranje te zitten. De voormalig PSV'er is op jacht naar de eerste plek op de ranglijst van topscorers aller tijden van Oranje. Depay scoorde 46 keer en staat daarmee tweede, vier doelpunten achter Robin van Persie. "Ik denk dat dat voor Memphis wel meespeelt nu, dat is ook logisch. Voor mij is het leuk. Ik bepaal uiteindelijk het moment."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
11 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
16 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden