
Depay helpt Lyon met twee treffers aan koppositie
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft Olympique Lyon in ieder geval voor een dag aan de koppositie van Ligue 1 geholpen. De aanvaller scoorde tweemaal in het thuisduel met RC Strasbourg: 3-0.
Depay vierde zijn twaalfde en dertiende competitietreffer, nadat hij vier duels op een rij niet had gescoord. Nummer 2 Lille speelt zondag een uitduel bij Nantes. Bij winst heeft de komende tegenstander van Ajax in de Europa League weer 2 punten meer dan Lyon.
Karl Toko Ekambi maakte de 2-0 voor de thuisploeg, die een groot deel van de wedstrijd met een man meer speelde. Adrien Thomasson moest al in de veertiende minuut met zijn tweede gele kaart van het veld. Hij werd eerst bestraft voor een overtreding en kreeg vervolgens nog een prent voor aanmerkingen op de leiding.
Depay werd na 72 minuten gewisseld.
Meer uit Voetbal
CHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.
1 uur geledenORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.
4 uur geledenCHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft zijn contract bij Ajax verlengd tot en met 30 juni 2027. De Amsterdamse club maakte de contractverlenging van twee seizoenen van de middenvelder maandag bekend. De voetballer zou in mei al een mondeling akkoord met de club hebben bereikt.
14 uur geledenORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.
1 dag geledenRIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.
1 dag geleden