Depay helpt Corinthians met fraaie treffer aan zege
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft zijn vierde competitietreffer voor Corinthians gemaakt. De 30-jarige aanvaller tekende voor het openingsdoelpunt van zijn Braziliaanse club tijdens de 2-1-zege op Cruzeiro.
Depay ontving de bal in de elfde minuut en schoot fraai raak vanaf de rand van het strafschopgebied. Yuri Alberto verdubbelde vijf minuten later de voorsprong van Corinthians, waarna Kaiki na ruim een half uur de 2-1 namens Cruzeiro maakte.
Depay werd in de blessuretijd gewisseld. Met de zege klimt Corinthians van de elfde naar de negende plaats, de concurrentie heeft echter een wedstrijd minder gespeeld.
Bondscoach Ronald Koeman vond het nog te vroeg voor een rentree van Depay tijdens de afgelopen interlandperiode. "In mijn optiek is hij nog niet goed genoeg en fit genoeg. Je ziet wel dat hij fitter wordt. We hebben ook data dat het allemaal nog wel beter moet", zei Koeman vorige week. "In maart volgt de volgende cyclus. Als hij zo verder gaat, komt hij voor die periode misschien wel weer in beeld."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
56 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
3 uur geledenCASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.
5 uur geledenLYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
19 uur geleden