Depay helpt Corinthians met fraaie treffer aan zege
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft zijn vierde competitietreffer voor Corinthians gemaakt. De 30-jarige aanvaller tekende voor het openingsdoelpunt van zijn Braziliaanse club tijdens de 2-1-zege op Cruzeiro.
Depay ontving de bal in de elfde minuut en schoot fraai raak vanaf de rand van het strafschopgebied. Yuri Alberto verdubbelde vijf minuten later de voorsprong van Corinthians, waarna Kaiki na ruim een half uur de 2-1 namens Cruzeiro maakte.
Depay werd in de blessuretijd gewisseld. Met de zege klimt Corinthians van de elfde naar de negende plaats, de concurrentie heeft echter een wedstrijd minder gespeeld.
Bondscoach Ronald Koeman vond het nog te vroeg voor een rentree van Depay tijdens de afgelopen interlandperiode. "In mijn optiek is hij nog niet goed genoeg en fit genoeg. Je ziet wel dat hij fitter wordt. We hebben ook data dat het allemaal nog wel beter moet", zei Koeman vorige week. "In maart volgt de volgende cyclus. Als hij zo verder gaat, komt hij voor die periode misschien wel weer in beeld."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
34 minuten geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
11 uur geleden