Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay helpt Barcelona vanaf strafschopstip aan zege

Depay helpt Barcelona vanaf strafschopstip aan zege

ELCHE (ANP) - Met een benutte strafschop heeft Memphis Depay zijn ploeg FC Barcelona aan de winst geholpen bij Elche. De treffer, na hands van Antonio Barragán, viel in de 84e minuut en betekende de 2-1 voor de bezoekers die bij rust nog tegen een achterstand hadden aangekeken.

Hoewel de beste kansen voor Barcelona waren, kwam de thuisploeg kort voor rust op voorsprong. In een poging de bal in de ploeg te houden zette Pedri fel in. De naar achteren gespeelde bal belandde bij Elche-aanvoerder Fidel die hard raak schoot. Ervoor had Diego González een inzet van Frenkie de Jong van de lijn gehaald.

Na een uur maakte Barcelona gelijk. Invaller Ferran Torres mikte van dichtbij raak op aangeven van Jordi Alba. De Jong ging naar de kant, niet veel later viel Depay in. De Oranje-aanvaller stond nog geen 10 minuten in het veld toen hij het vanaf 11 meter mocht proberen. Depay schoot de bal hard in het dak van het doel en bezorgde met zijn tiende doelpunt van dit seizoen Barcelona de 3 punten.

Barcelona klom langs Real Betis naar de derde plaats op 15 punten van koploper Real Madrid. Betis speelt zondagavond nog.

Meer uit Voetbal

Doelman Vaessen van FC Groningen in hoger beroep vrijgesproken

ZESIT (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen is ook in hoger beroep vrijgesproken na zijn rode kaart in het verloren bekerduel met Sparta Rotterdam (5-2) op 30 oktober. De keeper was al vrijgesproken door de onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal, maar de aanklager betaald voetbal was het daarmee niet eens. De onafhankelijke commissie van beroep laat de vrijspraak staan.

33 minuten geleden
Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

12 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

13 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

14 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

14 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

14 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

14 uur geleden