Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay helpt Barcelona vanaf strafschopstip aan zege

Depay helpt Barcelona vanaf strafschopstip aan zege

ELCHE (ANP) - Met een benutte strafschop heeft Memphis Depay zijn ploeg FC Barcelona aan de winst geholpen bij Elche. De treffer, na hands van Antonio Barragán, viel in de 84e minuut en betekende de 2-1 voor de bezoekers die bij rust nog tegen een achterstand hadden aangekeken.

Hoewel de beste kansen voor Barcelona waren, kwam de thuisploeg kort voor rust op voorsprong. In een poging de bal in de ploeg te houden zette Pedri fel in. De naar achteren gespeelde bal belandde bij Elche-aanvoerder Fidel die hard raak schoot. Ervoor had Diego González een inzet van Frenkie de Jong van de lijn gehaald.

Na een uur maakte Barcelona gelijk. Invaller Ferran Torres mikte van dichtbij raak op aangeven van Jordi Alba. De Jong ging naar de kant, niet veel later viel Depay in. De Oranje-aanvaller stond nog geen 10 minuten in het veld toen hij het vanaf 11 meter mocht proberen. Depay schoot de bal hard in het dak van het doel en bezorgde met zijn tiende doelpunt van dit seizoen Barcelona de 3 punten.

Barcelona klom langs Real Betis naar de derde plaats op 15 punten van koploper Real Madrid. Betis speelt zondagavond nog.

Meer uit Voetbal

Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

23 minuten geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

1 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

20 uur geleden