Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay en Wijnaldum gepresenteerd bij FC Barcelona en PSG

Depay en Wijnaldum gepresenteerd bij FC Barcelona en PSG

BARCELONA/PARIJS (ANP) - Memphis Depay en Georginio Wijnaldum kunnen eindelijk aan hun nieuwe avontuur beginnen. Een kleine maand na de pijnlijke uitschakeling tegen Tsjechië in de achtste finales van het EK (0-2) werden beide Oranje-internationals gepresenteerd bij hun nieuwe clubs, respectievelijk FC Barcelona en Paris Saint-Germain.

"Tegen Barcelona kun je gewoon geen 'nee' zeggen", zei Depay nadat de aanvaller de bal had hooggehouden en wat trucjes deed voor de fotografen. "Dit is echt een droom die uitkomt."

Op dezelfde dag werd Wijnaldum voorgesteld bij Paris Saint-Germain. "De hele club gaf mij het gevoel dat ze mij graag wilden hebben, dat speelde een grote rol", vertelde de oud-speler van Liverpool in een interview op de website van zijn nieuwe werkgever. Bij PSG komt Wijnaldum te werken met trainer Mauricio Pochettino. "Hij heeft me al eens benaderd om naar Tottenham Hotspur te komen, toen heb ik veel met hem gesproken. In Liverpool speelden we zeer aanvallend voetbal, dat was het beste van alles. Deze club heeft de afgelopen jaren veel vooruitgang geboekt."

Depay (27 jaar) en Wijnaldum (30) kunnen, na de start bij hun clubs, hernieuwd kennismaken met Louis van Gaal, die begint aan zijn derde periode als bondscoach van Oranje. De KNVB heeft de komst nog niet officieel kenbaar gemaakt. Depay en Wijnaldum werkten, als een van de weinige spelers van het huidige Oranje, al eens met Van Gaal samen bij het nationale team. Beide voetballers maakten deel uit van de selectie die in 2014 brons haalde bij het WK.

Meer uit Voetbal

Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

3 minuten geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

1 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

1 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

3 uur geleden
Organisaties naar Europese Commissie om verkoop WK-tickets

BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.

3 uur geleden
Mbappé volledig fit voor interlands Frankrijk en slotfase seizoen

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.

4 uur geleden
Depay meldt zich toch niet op trainingskamp Oranje

ZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.

5 uur geleden