Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay en Luuk de Jong helpen Barcelona aan zege

Depay en Luuk de Jong helpen Barcelona aan zege

BARCELONA (ANP) - Memphis Depay en Luuk de Jong hebben FC Barcelona aan een welkome zege geholpen. De Nederlandse aanvallers hadden met een doelpunt een groot aandeel in een thuiszege op Levante (3-0).

De van een langdurige blessure herstelde Ansu Fati vierde zijn rentree met de derde treffer. Hij mocht na 81 minuten invallen en scoorde in blessuretijd.

Depay benutte in de 7e minuut een strafschop. Luuk de Jong tekende in de 14e minuut voor 2-0, op aangeven van de in Almere geboren Sergiño Dest. Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona vanwege een schorsing. Trainer Ronald Koeman mocht ook niet op de bank zitten. Hij werd donderdag in de slotfase van het uitduel met Cádiz door de scheidsrechter naar de tribune gestuurd en kreeg een schorsing van twee duels opgelegd.

Vijfde plaats

Barcelona klom naar de vijfde plaats, met 5 punten minder dan koploper Real Madrid, dat een duel meer heeft gespeeld. Onduidelijk is wat dat voor trainer Koeman betekent. Voorzitter Joan Laporta eiste bijna twee weken geleden na de nederlaag in eigen stadion tegen Bayern München (0-3) drie overwinningen op rij van Koeman.

Maar Barcelona kwam de afgelopen duels niet verder dan gelijke spelen tegen Granada (1-1) en Cádiz (0-0). Koeman werd tijdens het duel met Levante op de bank vervangen door zijn assistent Alfred Schreuder.

Meer uit Voetbal

Wolfsburg ontslaat ook trainer Bauer, de opvolger van Simonis

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Bundesligaclub VfL Wolfsburg heeft na enkele maanden trainer Daniel Bauer alweer opzijgeschoven. Hij volgde in november de ontslagen Nederlander Paul Simonis op, maar kon de club niet beter laten voetballen. Wolfsburg verloor zaterdag met 2-1 van HSV en verkeert in degradatiezorgen.

59 minuten geleden
Messi is op 899 doelpunten gekomen

BALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.

2 uur geleden
Bondscoach Veurink baalt van gebrek aan VAR in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.

10 uur geleden
Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

12 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

12 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

13 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

13 uur geleden