Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay en Dumfries trainen mee met Oranje

Depay en Dumfries trainen mee met Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste training richting het WK voetbal in Qatar met de volledige spelersgroep afgewerkt. Ook de niet geheel fitte Denzel Dumfries en Memphis Depay deden in Zeist mee aan de sessie, die bijna in z'n geheel werd geleid door conditietrainer René Wormhoudt.

Na zo'n 40 minuten was Wormhoudt klaar met zijn oefeningen en mochten de spelers zelf bepalen of ze naar binnen gingen of dat ze nog meededen aan een pass- en trapoefening en afsluitend partijspel. Acht spelers, onder wie Depay, Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt, bleven op het veld. Dumfries stopte wel en laat in de avond een MRI-scan maken. De verdediger van Inter liep zondag een blessure aan zijn rechterknie op. Die blessure valt naar alle waarschijnlijkheid dus mee.

Depay raakte de vorige interlandperiode geblesseerd en kwam sindsdien niet meer in actie voor zijn club FC Barcelona. Van Gaal zei vrijdag bij de bekendmaking van zijn selectie dat de topscorer van Oranje weliswaar medisch fit is, maar nog niet helemaal wedstrijdfit. Depay begint daardoor volgende week maandag tegen Senegal normaal gesproken niet in het basiselftal. Vincent Janssen is naar alle waarschijnlijkheid zijn vervanger.

De training van Oranje werd maandag door 1500 Oranjefans bezocht. De spelers van Oranje werden, onder luide muziek, één voor één voorgesteld. Nederland vliegt dinsdag naar Qatar.

Meer uit Voetbal

Xavi schuldbewust na slechte eerste helft: dit was mijn fout

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.

11 minuten geleden
Casparij met Manchester City gelijk tegen Real Madrid

MANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.

23 minuten geleden
Dumfries geeft Oranje complimenten voor wilskracht na rust

THESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.

28 minuten geleden
Van Dijk noemt eerste helft Oranje bij Grieken onacceptabel

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.

48 minuten geleden
Portugal wint ook zonder Ronaldo van Denemarken

KOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.

53 minuten geleden
Oranje redt na zwakke eerste helft in Griekenland alsnog een punt

THESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.

54 minuten geleden
Oranje speelt in Nations League gelijk (2-2) bij Griekenland

THESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag in de Nations League moeizaam voorkomen. Na een slechte eerste helft kwam het elftal van bondscoach Xavi Hernández in Thessaloniki tegen Griekenland na rust alsnog langszij: 2-2.

1 uur geleden