Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay door lichte hamstringblessure onzeker voor Oranje

Depay door lichte hamstringblessure onzeker voor Oranje

ZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft een lichte hamstringblessure opgelopen in de bekerwedstrijd van Corinthians tegen Palmeiras. Het is onduidelijk of hij volgende maand in actie kan komen voor het Nederlands elftal in de duels met Polen (4 september) en Litouwen (7 september) in de WK-kwalificatie.

"Zelf denkt hij dat het twee of drie weken gaat duren", vertelde bondscoach Ronald Koeman in De Oranjezomer. "Het zal kielekiele worden."

Depay maakte bijna twee maanden geleden tegen Malta zijn vijftigste doelpunt voor Oranje. Hij staat nu op gelijke hoogte met Robin van Persie, die twaalf jaar geleden zijn vijftigste en laatste doelpunt voor het Nederlands elftal maakte. Depay heeft nog één doelpunt nodig om topscorer aller tijden van Oranje te worden. Nu deelt hij die eretitel nog met Van Persie.

Blessure

Wout Weghorst en Brian Brobbey speelden afgelopen jaar in de spits bij Oranje. Koeman ziet dat Emanuel Emegha goed speelt voor RC Strasbourg. De spits miste het EK met Jong Oranje door een blessure.

Koeman ziet ook dat Sem Steijn zich goed ontwikkelt. De aanvallende middenvelder werd afgelopen seizoen als speler van FC Twente topscorer van de Eredivisie. Trainer Robin van Persie heeft hem aanvoerder van Feyenoord gemaakt. "Om bij het Nederlands elftal te horen moet je heel goed zijn", zei de bondscoach. "En dat kan hij worden. Hij gaat nu bij een club spelen waar hij om de prijzen gaat spelen. En er is concurrentie. Hij moet concurreren met Tijjani Reijnders en Justin Kluivert, dus het is niet zo makkelijk om daar zomaar tussen te komen."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje loten Frankrijk in kwalificatie voor WK 2027

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.

1 uur geleden
Trainer (44) overlijdt tijdens voetbalwedstrijd in Servië

LUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht 'hele mooie pot' bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV verwacht dinsdag een "hele mooie pot" in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. "Ik zou zeggen: zet je televisie aan, als je hier niet bij kunt zijn", zei de coach een dag voor de wedstrijd in Griekenland.

18 uur geleden
Van Dijk voor vijfde keer in wereldelftal spelersvakbond FIFPro

ZÜRICH (ANP) - Virgil van Dijk maakt voor de vijfde keer deel uit van het wereldelftal van het jaar van spelersvakbond FIFPro. De Liverpool-verdediger is de enige Nederlander in het elftal dat wordt samengesteld door de internationale spelersvakbond.

21 uur geleden
PEC Zwolle hekelt gedrag supporters na vernielingen in Nijverdal

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich gedistantieerd van het gedrag van supporters die zondagochtend voorafgaand aan het uitduel met Heracles Almelo voor vernielingen zouden hebben gezorgd. "PEC Zwolle heeft met grote afschuw kennisgenomen van de ongeregeldheden zondagochtend in Nijverdal, waarbij fors geweld is gebruikt en vernielingen zijn aangebracht bij een café", meldt de Overijsselse club op de website.

1 dag geleden
Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

1 dag geleden
AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

1 dag geleden