Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Denen winnen ruim van IJsland in Nations League

Denen winnen ruim van IJsland in Nations League

REYKJAVIK (ANP) - Denemarken heeft zijn eerste zege geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Kasper Hjulmand won met 3-0 bij IJsland.

De Denen komen door de zege op vier punten in groep 2. Eerder was er gelijkgespeeld tegen de Engelsen. Engeland, dat eerder zondag met 2-1 van België won, gaat aan de leiding met zeven punten. De Belgen hebben zes punten en IJsland is nog puntloos.

Denemarken kwam vlak voor rust op voorsprong door een eigen doelpunt van Runar Sigurjónsson. Meteen na de rust zorgde Christian Eriksen voor de 0-2. De speler van Inter kreeg de bal op eigen helft, stormde op het IJslandse doel af en maakte het koel af. Met een hard schot in de rechterbovenhoek (0-3) besliste Robert Skov het duel.

IJsland had in de play-offs voor het EK voetbal afgelopen donderdag nog Roemenië uitgeschakeld. In de beslissende wedstrijd voor een plaats in de eindronde spelen de IJslanders nu tegen Hongarije.

IJsland krijgt eerst woensdag België op bezoek. Engeland ontvangt dan de Denen.

Meer uit Voetbal

Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

34 minuten geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

2 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

2 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

2 uur geleden