Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Denen verliezen in Kazachstan na voorsprong en twee goals Höjlund

Denen verliezen in Kazachstan na voorsprong en twee goals Höjlund

ASTANA (ANP) - Denemarken heeft in de EK-kwalificatiereeks een gevoelige nederlaag geleden tegen Kazachstan. De Denen gaven in Astana een 2-0-voorsprong uit handen en verloren met 3-2.

Rasmus Höjlund leek de Denen wederom een overwinning te bezorgen. De 20-jarige aanvaller van de Italiaanse club Atalanta was in de 21e en 36e minuut trefzeker en het had er alle schijn van dat hij opnieuw de matchwinner zou worden. Donderdag was hij de gevierde man in de thuiswedstrijd tegen Finland (3-1), waarin hij een hattrick maakte.

Het liep echter anders en in de laatste 20 minuten was Kazachstan nog drie keer trefzeker. Baktiyar Zaynutdinov bracht in de 73e minuut de spanning terug met zijn benutte penalty en Askhat Tagybergen maakte gelijk. In de 89e minuut bezorgde Abat Aimbetov de thuisploeg zelfs een verrassende zege met een kopbal. Diep in blessuretijd moest Aimbetov nog naar de kant na zijn tweede gele kaart. Zijn eerste gele kaart had de invaller gekregen vanwege het uittrekken van zijn shirt, na zijn winnende doelpunt.

Slovenië, Noord-Ierland, Finland en San Marino zijn de andere vier landen in de groep.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

8 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

8 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

8 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

11 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

11 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

11 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

12 uur geleden