Denemarken zet zegereeks in WK-kwalificatie moeizaam voort
TORSHAVN (ANP) - Denemarken heeft in de WK-kwalificatiereeks met moeite de zegereeks voortgezet. De in groep F nog foutloze Denen wonnen de uitwedstrijd tegen de Faeröer Eilanden met 1-0 en stevenen af op plaatsing voor het WK.
Jonas Wind maakte pas 5 minuten voor tijd de bevrijdende treffer. Hij kopte via de binnenkant van de paal raak, op aangeven van Mathias Jensen.
Bij de Denen werd Mohamed Daramy in de rust gewisseld. De 19-jarige aanvaller, die voor het eerst in de basis stond, werd recent door Ajax overgenomen van FC Kopenhagen.
In dezelfde groep won Israël met liefst 5-2 van Oostenrijk. PSV'er Eran Zahavi nam in Haifa twee doelpunten voor zijn rekening namens de Israëliërs. De spits maakte de 3-0 en bepaalde de eindstand. Israël heeft 10 punten, drie meer dan Oostenrijk, dat in de resterende vijf duels alles op alles moet zetten om nog plaatsing voor het WK in Qatar af te dwingen.
Schotland, dat Moldavië met 1-0 versloeg, heeft 8 punten. Lyndon Dykes maakte al binnen een kwartier spelen het enige doelpunt op Hampden Park in Glasgow.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
14 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
18 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
1 dag geleden