Denemarken als nummer 2 achter Spanje verder in Nations League
LESKOVAC (ANP) - Denemarken heeft zich als nummer 2 van zijn groep geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League. De formatie van bondscoach Brian Riemer hield Servië in Leskovac op 0-0. Spanje, dat al zeker was van de groepswinst, won op Tenerife op de valreep met 3-2 van Zwitserland.
Titelverdediger Spanje eindigde de groep met 16 punten. Denemarken legde beslag op de tweede plaats met 8 punten, 2 punten meer dan Servië. Zwitserland degradeerde met 2 punten.
Spanje opende de score na een half uur. Pedri miste een strafschop, waarna Yéremi Pino de tweede rebound binnenschoot. Joël Monteiro maakte in de 63e minuut na een fraaie slalom langs meerdere verdedigers de 1-1 van Zwitserland. Bryan Gil zette Spanje even later opnieuw op voorsprong, maar Andi Zeqiri trok de stand weer gelijk vanaf de strafschopstip, 2-2. Bryan Zaragoza benutte in de blessuretijd een penalty voor de 3-2 van Spanje.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
50 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
16 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 dag geleden