Democraat Schiff woest om 'bedreigende' tweet Trump
WASHINGTON (ANP/RTR) - Adam Schiff, de leider van de Democratische aanklagers in het afzettingsproces tegen de Amerikaanse president Donald Trump, is boos op de president over een bericht op Twitter van Trump zaterdag. Daarin zegt de president over Schiff dat hij "nog niet de prijs heeft betaald voor wat hij de Verenigde Staten heeft aangedaan met het proces".
Trump noemde Schiff ook een "corrupte politicus" en een "zeer gestoorde man". Schiff, zondag te gast bij het politieke programma Meet The Press, zei de tweets van Trump te beschouwen als een bedreiging aan zijn adres.
De president herhaalde op Twitter voor de zoveelste keer dat het impeachmentproces tegen hem een hoax is die op onwettige manier het verkiezingsproces in de Verenigde Staten beïnvloedt.
Meer uit Buitenland
TEHERAN (ANP/RTR) - Mohsen Rezaei, een adviseur van de Iraanse opperste leider Mojtaba Khamenei, zegt dat de Amerikaanse president Donald Trump "de diplomatie voor de derde keer heeft verraden". Trump stelt volgens hem onder meer te vergaande eisen tijdens onderhandelingen. Hij zegt ook niet blij te zijn met het feit dat de Verenigde Staten nog altijd Iraanse havens blokkeren.
1 uur geledenSINGAPORE (ANP/RTR) - De Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en Australië gaan samen onbemande onderzeeërs ontwikkelen. Dat project is deel van het AUKUS-pact, dat de drie landen vijf jaar geleden sloten.
2 uur geledenVIENTIANE (ANP/AFP) - Reddingswerkers hebben in Laos vier goudzoekers bevrijd uit een grot die grotendeels was overstroomd. Vrijdag werd ook al iemand gered, waardoor in totaal nu vijf mensen uit de grot zijn gehaald. Twee personen worden nog vermist.
3 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP/DPA) - Rusland heeft zijn ambassadeur uit Armenië teruggeroepen omdat dat land steeds meer toenadering zoekt tot de Europese Unie. Vrijdag dreigde de Russische president Vladimir Poetin al met grote economische gevolgen als Armenië de banden met de EU verder zou aanhalen.
3 uur geledenANHOLT (ANP/DPA) - Op het Deense eiland Anholt is de berging van bultrug Timmy begonnen. Op de livestream van het Duitse News5 is te zien dat het karkas op het land wordt getrokken, uit het ondiepe water waar het al twee weken lag.
4 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Het Israëlische leger (IDF) heeft nieuwe aanvallen op Zuid-Libanon aangekondigd. Volgens Israël heeft Hezbollah het staakt-het-vuren geschonden en worden daarom doelen van die militante beweging aangevallen.
4 uur geledenVIENTIANE (ANP/DPA) - De vier goudzoekers die vastzitten in een overstroomde grot in Laos moeten waarschijnlijk nog langer wachten op hun redding. Vrijdag werd een persoon bevrijd, maar volgens de reddingswerkers is het risico op dit moment te groot om een nieuwe poging te ondernemen.
5 uur geleden