Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dembélé mist competitiestart bij FC Barcelona door knieoperatie

Dembélé mist competitiestart bij FC Barcelona door knieoperatie

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van FC Barcelona kan bij de start van het nieuwe seizoen nog niet over de Franse vleugelspeler Ousmane Dembélé beschikken. De 24-jarige aanvaller moet een operatie ondergaan aan zijn rechterknie. Dat heeft zijn club gemeld, zonder de herstelduur bekend te maken. Volgens Spaanse media kan Dembélé pas in het najaar zijn rentree maken.

De Franse EK-speler viel zaterdag tegen Hongarije (1-1) na 57 minuten in voor Adrien Rabiot. Kort voor tijd moest hij van het veld. Na het ondergaan van enkele scans bevestigde de Franse teamleiding maandag dat voor Dembélé het toernooi voorbij was. Na aanvullende onderzoeken bleek een ingreep noodzakelijk.

De carrière van Dembélé wordt de laatste jaren geplaagd door blessureleed. Sinds hij in de zomer van 2017 voor meer dan 100 miljoen euro van Borussia Dortmund naar Barcelona ging, was hij langdurig geblesseerd en kwam hij ook in opspraak door zijn gedrag.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

1 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

16 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

18 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

20 uur geleden