
Dembélé: het leek wel of we arrogant werden
BIRMINGHAM (ANP) - Ousmane Dembélé was zo teleurgesteld over het spel van Paris Saint-Germain tegen Aston Villa dat hij vlak na de wedstrijd de trofee voor beste speler van de wedstrijd aanvankelijk weigerde. "We hebben het onszelf veel te moeilijk gemaakt", mopperde hij. "We deden onszelf bijna tekort. Het leek wel of we arrogant werden."
PSG won vorige week de thuiswedstrijd tegen Aston Villa met 3-1. Na een voorsprong van 0-2 in Birmingham wekte de kampioen van Frankrijk de indruk dat het zeker was van een plek in de halve finale. Aston Villa knokte zich vervolgens terug in de wedstrijd en was na een voorsprong van 3-2 nog dicht bij een verlenging.
Dembélé nam uiteindelijk de prijs voor beste speler van de wedstrijd toch in ontvangst. "Maar laat deze wedstrijd een les zijn voor onze komende duels in de Champions League", waarschuwde de aanvaller die net als zijn ploeggenoten zeer te spreken was over Gianluigi Donnarumma . De Italiaanse doelman hield PSG in de slotfase met enkele goede reddingen op de been.
"Je kunt dit toernooi alleen winnen met een goede doelman", zei aanvoerder Marquinhos. "Gelukkig hebben we zo'n keeper. Dat heeft iedereen weer kunnen zien." Ook Achraf Hakimi was Donnarumma dankbaar. "Er zijn weleens mensen die twijfelen aan zijn kwaliteiten", zei de rechtsback. "Ik weet niet waarom. Wij hebben een van de beste doelmannen van de wereld."
Meer uit Voetbal
TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.
1 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.
14 uur geledenATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).
1 dag geleden