Deliveroo gaat boodschappen SPAR bezorgen
AMSTERDAM (ANP) - Supermarktketen SPAR breidt de samenwerking met de bezorgdienst van Deliveroo uit. De bedrijven kondigden aan in zeven Nederlandse steden actief te worden met het bezorgen van boodschappen na een proefproject in Amsterdam. Straks is het mogelijk om bij dertien filialen van SPAR in Almere, Amsterdam, Den Haag, Enschede, Groningen, Leiden en Maastricht boodschappen thuisbezorgd te krijgen.
Eind vorig jaar begon Deliveroo een samenwerking met een SPAR-winkel in de hoofdstad. Gebruikers van het maaltijdplatform konden daardoor vers gemaakte tosti’s, belegde broodjes en smoothies thuis laten bezorgen. Dit project krijgt dus een vervolg. De partijen kijken de samenwerking in eerste instantie voor een periode van drie maanden aan.
Consumenten kunnen straks meer dan duizend producten via het Deliveroo-platform bestellen. Het betreft zowel dagelijkse benodigdheden zoals groente, fruit en zuivel, maar ook non-food-producten zoals verzorgings- en schoonmaakproducten. Vanwege de lancering is de dienst in eerste instantie gratis.
Meer uit Financieel
MENLO PARK (ANP) - Meta Platforms, het moederbedrijf van Facebook, WhatsApp en Instagram, heeft in het tweede kwartaal flink meer omzet geboekt, geholpen door hogere prijzen voor advertenties op zijn platformen. De winst daalde wel onder druk van hogere kosten voor onder meer AI-investeringen en banenverlies.
13 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met flinke verliezen gesloten. De aandacht van beleggers op Wall Street ging vooral uit naar het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank. De Federal Reserve hield de rente onveranderd, al waren er wel drie stemmen in het bestuur voor een verhoging. Daarnaast stegen de olieprijzen hard door het opgelaaide geweld in het Midden-Oosten. De chipfondsen stonden opnieuw bij de dalers door aanhoudende zorgen over toenemende concurrentie vanuit China.
22 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse centrale bank handhaaft opnieuw de rente in de Verenigde Staten. Binnen het beleidsbepalende comité van de Federal Reserve waren er wel drie stemmen voor een verhoging, maar negen bestuursleden stemden voor het handhaven van de rente.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Zowel Air France-KLM als Lufthansa heeft vlak voor de deadline een definitief bod uitgebracht op de Portugese luchtvaartmaatschappij TAP. Air France-KLM en Lufthansa deden in april al een niet-bindend bod voor een minderheidsbelang. De Portugese staat, de volledige eigenaar van TAP, vroeg de concerns daarna binnen drie maanden met een definitief bod te komen.
4 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Airbus heeft in de eerste helft van dit jaar een flink hogere winst behaald, vooral door de levering van meer verkeersvliegtuigen aan klanten. Daarnaast handhaafde de Europese vliegtuigbouwer zijn doelstelling voor de levering van het recordaantal van ongeveer 870 toestellen in heel dit jaar.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is woensdag met een kleine winst de handel uitgegaan. Bij de bedrijven was chemicaliëndistributeur IMCD koploper dankzij goed ontvangen cijfers. De chipfondsen gingen echter opnieuw omlaag, ondanks sterke resultaten van chiptoeleverancier ASMI. Daarmee zette de chipsector de zware neergang van deze week door vanwege zorgen bij beleggers over onder meer toenemende concurrentie uit China.
5 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/BLOOMBERG) - Het Duitse defensieconcern Rheinmetall heeft afgelopen kwartaal zijn grootste omzetgroei ooit geboekt. De inkomsten stegen met ruim twee derde vergeleken met drie maanden eerder dankzij de flink opgeschroefde Europese militaire bestedingen. Ook het aantal bestellingen nam verder toe.
6 uur geleden