Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Degradatiekandidaat PEC Zwolle mist spits Darfalou tegen Utrecht

Degradatiekandidaat PEC Zwolle mist spits Darfalou tegen Utrecht

ZWOLLE (ANP) - Degradatiekandidaat PEC Zwolle moet zonder spits Oussama Darfalou proberen te winnen van FC Utrecht. PEC kan een overwinning goed gebruiken, want de ploeg van trainer Dick Schreuder staat met nog drie wedstrijden te gaan op evenveel punten als hekkensluiter Sparta Rotterdam, dat een minder doelsaldo heeft.

De gehuurde Darfalou speelde sinds zijn komst van Vitesse afgelopen winter elf wedstrijden voor PEC, waarin hij twee keer scoorde. Ook aanvaller Max de Waal ontbreekt zaterdag in Zwolle tegen de nummer 7 van de Eredivisie. De Waal was deze week ziek, zei Schreuder in zijn voorbeschouwing.

"Daarnaast missen we de vier lang geblesseerden Dean Huiberts, Sam Kersten, Samir Lagsir en Mustafa Saymak. De rest van de groep is fit, gretig en er helemaal klaar voor", aldus Schreuder. "Deze groep hoef ik niet extra te motiveren, dat zit intrinsiek goed. Het is een fijne selectie om mee te werken. Voor deze week hebben we al die maanden geknokt en alles gedaan. Nu het zo dichtbij is, willen we het ook verzilveren."

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

6 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

6 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

6 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

6 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

8 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

8 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

12 uur geleden