Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Degradatiekandidaat PEC Zwolle mist spits Darfalou tegen Utrecht

Degradatiekandidaat PEC Zwolle mist spits Darfalou tegen Utrecht

ZWOLLE (ANP) - Degradatiekandidaat PEC Zwolle moet zonder spits Oussama Darfalou proberen te winnen van FC Utrecht. PEC kan een overwinning goed gebruiken, want de ploeg van trainer Dick Schreuder staat met nog drie wedstrijden te gaan op evenveel punten als hekkensluiter Sparta Rotterdam, dat een minder doelsaldo heeft.

De gehuurde Darfalou speelde sinds zijn komst van Vitesse afgelopen winter elf wedstrijden voor PEC, waarin hij twee keer scoorde. Ook aanvaller Max de Waal ontbreekt zaterdag in Zwolle tegen de nummer 7 van de Eredivisie. De Waal was deze week ziek, zei Schreuder in zijn voorbeschouwing.

"Daarnaast missen we de vier lang geblesseerden Dean Huiberts, Sam Kersten, Samir Lagsir en Mustafa Saymak. De rest van de groep is fit, gretig en er helemaal klaar voor", aldus Schreuder. "Deze groep hoef ik niet extra te motiveren, dat zit intrinsiek goed. Het is een fijne selectie om mee te werken. Voor deze week hebben we al die maanden geknokt en alles gedaan. Nu het zo dichtbij is, willen we het ook verzilveren."

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

36 minuten geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

37 minuten geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

43 minuten geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

2 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden