
Degradatie voor doelman Krul met Norwich City vrijwel zeker
LONDEN (ANP) - Tim Krul kan met Norwich City bijna niet meer ontsnappen aan degradatie uit de Premier League. De ploeg van de Nederlandse keeper verloor dinsdagavond met 2-1 bij Watford en zag het gat met de 'veilige' zeventiende plaats op de ranglijst daardoor groeien tot tien punten. Danny Welbeck zorgde 10 minuten na rust met een omhaal voor het winnende doelpunt op Vicarage Road.
Vier wedstrijden voor het einde van de competitie is het lot van Norwich City bijna bezegeld. Een overwinning op Watford had de 'Canaries' nog wat hoop gegeven, maar het ging na een vroege voorsprong weer mis voor de hekkensluiter van de Premier League. Watford nam juist een beetje afstand van de degradatiezone. De ploeg van rechtsback Daryl Janmaat, die herstellende is van een operatie aan een knie, heeft nu vier punten meer dan Aston Villa en Bournemouth.
Meer uit Voetbal
SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).
39 minuten geledenTEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
11 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
13 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
14 uur geleden