Degelijke start golfer Luiten in Abu Dhabi
ABU DHABI (ANP) - Joost Luiten is op het Abu Dhabi Championship het nieuwe golfseizoen vrij goed begonnen. De beste golfer van Nederland staat na de eerste dag op twee slagen onder par: 70. Daarmee staat hij gedeeld 33e.
De 34-jarige Luiten noteerde op de eerste zestien holes par en alleen op de laatste twee holes kwam hij tot een birdie.
Luiten is ambitieus bij zijn eerste toernooi van 2020. "Mijn spel voelt na een intensieve trainingsperiode heel goed en ik heb dan ook hoge verwachtingen deze week in Abu Dhabi. Ik heb het toernooi acht keer eerder gespeeld, altijd de cut gehaald en ben twee keer zesde, een keer vijfde en vorig jaar derde geworden met een score van -15. Duidelijk dus dat de baan mij heel goed ligt ", zei hij in aanloop naar het toernooi in Abu Dhabi.
De Italiaan Renato Paratore gaat samen met Shaun Norris uit Zuid-Afrika aan de leiding. Beiden liepen een ronde van acht slagen onder het baangemiddelde.
Meer uit Sport
BIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft een flitsende start gemaakt op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper bezet na drie onderdelen de tweede plaats achter de Duitse wereldkampioen Leo Neugebauer.
12 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken kan zich opmaken voor de finale van het discuswerpen op de EK atletiek in Birmingham. De winnares van het zilver bij het kogelstoten had in de kwalificaties genoeg aan één worp om de limiet van 62,50 te slechten. Ze noteerde 62,74 meter. De finale is vrijdag.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) komt tijdens de kwalificatiewedstrijd bij de EK turnen in Zagreb in actie op de toestellen brug en balk. Dat blijkt uit de opstelling van de Nederlandse vrouwenploeg.
3 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen (26) heeft zich op de 200 meter vrije slag geplaatst voor de halve finales op de EK in Parijs. De Friezin noteerde met 1.58,00 de vierde tijd, achter de Tsjechische Barbora Seemanová die met 1.57,10 de snelste was.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren start met een geheel fitte en frisse selectie aan het WK hockey in eigen land. Volgens de 53-jarige trainer van de titelverdediger is zijn ploeg in vorm. "We hebben na de play-offs en de laatste wedstrijden in de Pro League even rust gehad en daarna stevig getraind. Nu zijn we aan het taperen en klaar voor zaterdag", kijkt hij uit naar de eerste groepswedstrijd in Amstelveen tegen Chili.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Nadine Visser heeft de week voor de EK atletiek in Birmingham nog behoorlijk in de stress gezeten. De winnares van het goud op de 100 meter horden kreeg last van haar achillespees en twijfelde of ze wel zou kunnen meedoen.
12 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Elvis Afrifa heeft op de EK atletiek in Birmingham net geen medaille gewonnen op de 100 meter. De 28-jarige sprinter liep naar de vierde plaats in de finale van het koningsnummer. Hij klokte 10,22, ruim boven zijn persoonlijk record van 10.06. De titel ging naar de Brit Romell Glave in 10,09.
15 uur geleden