Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Definitief einde aan smaadzaak pornoactrice tegen Trump

Definitief einde aan smaadzaak pornoactrice tegen Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - De smaadzaak van pornoactrice Stormy Daniels tegen oud-president Donald Trump krijgt geen vervolg. Het Amerikaanse Hooggerechtshof verwierp maandag haar verzoek het proces nieuw leven in te blazen, zoals lagere rechters eerder al deden.

Daniels diende in april 2018 een aanklacht in tegen Trump wegens smaad nadat die op Twitter haar betrouwbaarheid in twijfel had getrokken. Zij had beweerd dat ze was bedreigd nadat ze had aangekondigd uit de school te klappen over een seksuele relatie die ze zou hebben gehad met Trump.

Een rechter in Los Angeles oordeelde in 2018 al dat geen sprake was van smaad, maar dat Trump gebruikmaakte van zijn recht op vrije meningsuiting

Trumps advocaat Michael Cohen betaalde de pornoactrice in 2016 vlak voor de presidentsverkiezing "uit eigen zak" 130.000 dollar zwijggeld. Trump zei eerder daar niets van te hebben geweten en ontkende ook het slippertje met Daniels.

Meer uit Buitenland

Rode Kruis schaalt op in DRC en Oeganda vanwege ebola-uitbraak

GENÈVE (ANP) - Het Rode Kruis gaat de hulpverlening in de Democratische Republiek Congo en Oeganda opschalen vanwege een nieuwe uitbraak van het ebolavirus in de DRC. Het gaat vooral om preventie en voorlichting over bescherming tegen het dodelijke virus en de symptomen, meldt de organisatie. Artsen Zonder Grenzen zei eerder op te willen schalen.

39 minuten geleden
Italiaanse premier ontmoet slachtoffers van aanrijding in Modena

MODENA (ANP/AFP) - De Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet zondag slachtoffers van een aanrijding in de stad Modena. Een automobilist reed daar in op voetgangers, waarbij acht mensen gewond raakten. De premier zegde een geplande reis naar Cyprus af om de slachtoffers te bezoeken.

2 uur geleden
Filipijnen vragen hooggerechtshof om arrestatie ex-politiechef

MANILLA (ANP/AFP) - De Filipijnen hebben het hooggerechtshof om toestemming gevraagd om de voormalige politiechef Ronald Dela Rosa te arresteren. Het Internationaal Strafhof (ICC) vaardigde een arrestatiebevel tegen hem uit vanwege zijn rol in de 'oorlog tegen drugs' in de Filipijnen.

3 uur geleden
Russische gouverneur: doden door droneaanvallen in regio Moskou

MOSKOU (ANP/AFP) - Bij droneaanvallen in de regio Moskou zijn drie mensen om het leven gekomen, heeft de gouverneur van dat deel van Rusland zondag gezegd. Volgens hem ging het om een "grootschalige" aanval op het gebied rond de Russische hoofdstad.

5 uur geleden
Grote anti-immigratie- en pro-Palestijnse demonstraties in Londen

LONDEN (ANP/RTR/AFP) - Tienduizenden mensen zijn zaterdag in Londen afgekomen op een anti-immigratieprotest en een pro-Palestijnse demonstratie die gelijktijdig bezig was. De politie heeft naar eigen zeggen te maken met de grootste operatie in jaren om de openbare orde te handhaven.

18 uur geleden
DRC waarschuwt: veel doden door ebola-uitbraak

KINSHASA (ANP/AFP) - Een nieuwe uitbraak van het ebolavirus in de Democratische Republiek Congo kent een "heel hoog sterftecijfer". Er is geen vaccin en geen speciale behandeling, zei de minister van Volksgezondheid van het land. Het dodental is opgelopen tot tachtig. Ook in buurland Oeganda is inmiddels een patiënt overleden.

18 uur geleden
Dode walvis bij Denemarken blijkt de veelbesproken Timmy te zijn

ANHOLT (ANP/DPA) - De dode walvis die werd aangetroffen voor de kust van het Deense eiland Anholt is geïdentificeerd. Het gaat om de veelbesproken bultrug Timmy, voor wie in Duitsland een grote reddingsactie werd opgezet.

20 uur geleden