Defensie Rangers niet langer ongeschonden
GLASGOW (ANP) - De Schotse voetbalclub Rangers, komende donderdag tegenstander van Willem II in de derde voorronde van de Europa League, heeft voor de eerste keer dit seizoen de nul niet weten te houden. De uitwedstrijd tegen Hibernian eindigde in 2-2. Voor de ploeg van coach Steven Gerrard kwamen Alfredo Morelos (1-1) en Scott Arfield (1-2) in Edinburgh tot scoren.
In de voorgaande acht duels incasseerde Rangers geen treffer. Livingston hield de club uit Glasgow vorige maand op 0-0. De andere zeven wedstrijden won de brigade van Gerrard, inclusief het duel in de tweede voorronde van de Europa League afgelopen donderdag bij Lincoln Red Imps FC (0-5).
De wedstrijd donderdag in Tilburg begint om 19.00 uur. De winnaar plaatst zich voor de play-offs van de Europa League.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
15 uur geleden