Deense wielrenner Pedersen langer bij Trek-Segafredo
WATERLOO (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn contract bij Trek-Segafredo verlengd tot eind 2025. De 26-jarige Deen is bezig aan zijn zesde jaar bij de ploeg van onder anderen Bauke Mollema.
Pedersen begon in 2017 voor Trek en verraste een jaar later met een tweede plaats in de Ronde van Vlaanderen. Hij veroverde in 2019 in Harrogate de wereldtitel op de weg. In de drie etappes van de Tour de France in Denemarken dit jaar werd hij zesde in de openingstijdrit en derde in de tweede etappe.
"Dit team heeft me de kans gegeven om in de WorldTour te rijden en ik blijf er nog drie jaar langer", meldt Pedersen. "Als je negen jaar bij dezelfde ploeg wil blijven moet het iets speciaals zijn. Dit is een tweede familie voor mij en dat is de reden dat ik besloten heb om te blijven. Ik wil wedstrijden winnen en 'monumenten' winnen en dat wil ik doen met dit team."
Meer uit Sport
INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
12 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
19 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
20 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
20 uur geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
20 uur geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
21 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.
22 uur geleden