Deense wielrenner Pedersen langer bij Trek-Segafredo
WATERLOO (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn contract bij Trek-Segafredo verlengd tot eind 2025. De 26-jarige Deen is bezig aan zijn zesde jaar bij de ploeg van onder anderen Bauke Mollema.
Pedersen begon in 2017 voor Trek en verraste een jaar later met een tweede plaats in de Ronde van Vlaanderen. Hij veroverde in 2019 in Harrogate de wereldtitel op de weg. In de drie etappes van de Tour de France in Denemarken dit jaar werd hij zesde in de openingstijdrit en derde in de tweede etappe.
"Dit team heeft me de kans gegeven om in de WorldTour te rijden en ik blijf er nog drie jaar langer", meldt Pedersen. "Als je negen jaar bij dezelfde ploeg wil blijven moet het iets speciaals zijn. Dit is een tweede familie voor mij en dat is de reden dat ik besloten heb om te blijven. Ik wil wedstrijden winnen en 'monumenten' winnen en dat wil ik doen met dit team."
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de US Open gestrand. De beste tennisser van Nederland verloor in New York in vier sets (1-6 6-1 7-6 6-2) van de Amerikaan Ben Shelton, de nummer 9 van de wereldranglijst.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft eenvoudig de tweede ronde bereikt op de US Open. De als tweede geplaatste titelverdediger was in New York met 6-4 6-4 6-4 te sterk voor de Rus Roman Safiullin. De tweevoudig winnaar van het grandslamtoernooi treft in de volgende ronde de Portugees Jaime Faria.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft eenvoudig de tweede ronde op de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-2 6-4 te sterk voor de Colombiaanse Camila Osorio. Ze treft de Russische qualifier Polina Jatsenko in de volgende ronde.
11 uur geledenPAPENDAL (ANP) - NOC*NSF gaat reorganiseren. De sportkoepel ziet de kosten stijgen, mede door inflatie, en de inkomsten dalen. Zo lijkt de jaarlijkse afdracht van de Nederlandse Loterij te stagneren, onder andere door een verhoging van de kansspelbelasting. Ook de bijdrage vanuit het Rijk aan de sportkoepel en aangesloten sportbonden gaat volgens NOC*NSF flink omlaag.
11 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp, Jesper de Jong en Arantxa Rus beginnen dinsdag aan het hoofdtoernooi van de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. De Nederlanders werden eerder al gekoppeld aan een tegenstander en hebben nu ook een locatie en tijd toegewezen gekregen.
21 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Venus Williams (46) is in de eerste ronde van de US Open uitgeschakeld door haar 27-jarige landgenote Sofia Kenin. De oudste van de twee zussen Williams verloor maandagochtend vroeg (Nederlandse tijd) in het Arthur Ashe Stadium.
22 uur geledenNEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft in de eerste ronde van de US Open verloren van de 25-jarige Argentijn Mariano Navone. De 39-jarige Serviër verloor in vijf sets (7-6, 5-7, 4-6, 6-2, 6-1) van Navone.
1 dag geleden