Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense voetballers boos om mysterieus gat in veld in Wenen

Deense voetballers boos om mysterieus gat in veld in Wenen

WENEN (ANP/DPA) - De Deense voetballers hebben na de gewonnen uitwedstrijd tegen Oostenrijk in de Nations League (1-2) een mysterieus gat ontdekt in het veld van het Ernst Happel-stadion in Wenen. Op beelden op sociale media is te zien dat een van de Denen in het gat stapt en aan zijn ploeggenoten laat zien hoe ver zijn been in het veld verdwijnt.

"Het was misschien wel een halve meter diep", zei Andreas Skov Olsen op de Deense tv. "Het was in het midden van het veld, heel gevaarlijk als je daar zomaar in loopt. Iemand had wel een been kunnen breken, iemands carrière had zomaar voorbij kunnen zijn."

De Oostenrijkse voetbalbond heeft specialisten ingeschakeld om naar het veld te kijken. Het probleem moet snel verholpen zijn, want vrijdag speelt Oostenrijk weer in het Ernst Happel-stadion, tegen wereldkampioen Frankrijk.

De wedstrijd in de Oostenrijkse hoofdstad begon zo'n 1,5 uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in de omgeving. De stadionlampen bleven daardoor lang uit. De toeschouwers hielden de sfeer erin met de lampjes op hun mobiele telefoons. Volgens de Oostenrijkse autoriteiten hadden ook zo'n 1500 huishoudens last van de stroomstoring.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

35 minuten geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

2 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

4 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

5 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

13 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

13 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

16 uur geleden