Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense voetballers boos om mysterieus gat in veld in Wenen

Deense voetballers boos om mysterieus gat in veld in Wenen

WENEN (ANP/DPA) - De Deense voetballers hebben na de gewonnen uitwedstrijd tegen Oostenrijk in de Nations League (1-2) een mysterieus gat ontdekt in het veld van het Ernst Happel-stadion in Wenen. Op beelden op sociale media is te zien dat een van de Denen in het gat stapt en aan zijn ploeggenoten laat zien hoe ver zijn been in het veld verdwijnt.

"Het was misschien wel een halve meter diep", zei Andreas Skov Olsen op de Deense tv. "Het was in het midden van het veld, heel gevaarlijk als je daar zomaar in loopt. Iemand had wel een been kunnen breken, iemands carrière had zomaar voorbij kunnen zijn."

De Oostenrijkse voetbalbond heeft specialisten ingeschakeld om naar het veld te kijken. Het probleem moet snel verholpen zijn, want vrijdag speelt Oostenrijk weer in het Ernst Happel-stadion, tegen wereldkampioen Frankrijk.

De wedstrijd in de Oostenrijkse hoofdstad begon zo'n 1,5 uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in de omgeving. De stadionlampen bleven daardoor lang uit. De toeschouwers hielden de sfeer erin met de lampjes op hun mobiele telefoons. Volgens de Oostenrijkse autoriteiten hadden ook zo'n 1500 huishoudens last van de stroomstoring.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

6 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

6 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

12 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

13 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden