Deense voetballers boos om mysterieus gat in veld in Wenen
WENEN (ANP/DPA) - De Deense voetballers hebben na de gewonnen uitwedstrijd tegen Oostenrijk in de Nations League (1-2) een mysterieus gat ontdekt in het veld van het Ernst Happel-stadion in Wenen. Op beelden op sociale media is te zien dat een van de Denen in het gat stapt en aan zijn ploeggenoten laat zien hoe ver zijn been in het veld verdwijnt.
"Het was misschien wel een halve meter diep", zei Andreas Skov Olsen op de Deense tv. "Het was in het midden van het veld, heel gevaarlijk als je daar zomaar in loopt. Iemand had wel een been kunnen breken, iemands carrière had zomaar voorbij kunnen zijn."
De Oostenrijkse voetbalbond heeft specialisten ingeschakeld om naar het veld te kijken. Het probleem moet snel verholpen zijn, want vrijdag speelt Oostenrijk weer in het Ernst Happel-stadion, tegen wereldkampioen Frankrijk.
De wedstrijd in de Oostenrijkse hoofdstad begon zo'n 1,5 uur later dan de bedoeling was vanwege een stroomstoring in de omgeving. De stadionlampen bleven daardoor lang uit. De toeschouwers hielden de sfeer erin met de lampjes op hun mobiele telefoons. Volgens de Oostenrijkse autoriteiten hadden ook zo'n 1500 huishoudens last van de stroomstoring.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
7 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
8 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
10 uur geleden