Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense tennisser Rune in drie sets verder op ABN AMRO Open

Deense tennisser Rune in drie sets verder op ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - De Deense tennisser Holger Rune heeft zich in drie sets geplaatst voor de tweede ronde van het ABN AMRO Open. De nummer 7 van de wereld ontdeed zich op het centercourt met 6-4 2-6 6-1 van Roman Safioellin.

Rune had het twee sets lang lastig met de Russische nummer 39 van de wereld. In de derde set overleefde hij vijf breakpoints bij 1-1, waarna hij de service van de Rus brak bij 2-1. Daarna was het verzet van Safioellin gebroken. Na een uur en 53 minuten benutte Rune zijn eerste wedstrijdpunt, na een gemiste backhand van zijn tegenstander.

De 20-jarige Rune is als derde geplaatst in Rotterdam. Vorig jaar deed Rune voor het eerst mee in Ahoy. Hij gaf toen in de tweede ronde op tegen Gijs Brouwer.

Nieuwe coach

Rune nam begin dit jaar afscheid van twee van zijn coaches: Boris Becker en Severin Lüthi. De Deen wordt in Ahoy begeleid door zijn landgenoot Kenneth Carlsen.

De Kazach Aleksandr Sjevtsjenko is de volgende opponent van Rune.

Meer uit Sport

Seizoen atleet Laros door achillespeesblessure ten einde

ARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.

4 uur geleden
Golfer Fox wint British Open

SOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.

4 uur geleden
Pogačar: Tour is niet meer hetzelfde na uitvallen Vingegaard

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Tour de France is na het uitvallen van Jonas Vingegaard niet meer hetzelfde volgens Tadej Pogačar. De Sloveense geletruidrager zei dat zondag in een flashinterview na afloop van de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk.

4 uur geleden
Coureur Antonelli vindt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.

6 uur geleden
Evenepoel wint vijftiende etappe voor geletruidrager Pogačar

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.

7 uur geleden
Vingegaard valt in vijftiende etappe en verlaat Tour de France

PLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.

7 uur geleden
Verstappen noemt podiumplaats in GP van België best goed

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.

7 uur geleden