Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense pers: Ajacieden Tadic, Onana en Gravenberch inzetbaar

Deense pers: Ajacieden Tadic, Onana en Gravenberch inzetbaar

HERNING (ANP) - Aanvoerder Dusan Tadic, André Onana en Ryan Gravenberch kunnen dinsdagavond voor Ajax uitkomen in het uitduel met FC Midtjylland in de Champions League. Dat meldt de Deense krant Ekstra Bladet op basis van bronnen bij de UEFA.

Ajax wil het nieuws nog niet bevestigen. Een woordvoerder van de club herhaalt dat de definitieve selectie voor het duel met de Deense kampioen rond 19.45 uur, zo'n vijf kwartier voor aanvang van de wedstrijd, wordt vrijgegeven. De UEFA is ook nog niet bereikbaar voor commentaar.

Tadic, Onana en Gravenberch testten maandag positief op corona, vermoedelijk veroorzaakt door een achtergebleven restje van het virus waarmee ze in een eerder stadium besmet waren. Het drietal arriveerde maandagavond alsnog in Denemarken nadat ze een negatieve test konden overleggen.

Positieve testen

Davy Klaassen en Maarten Stekelenburg waren waarschijnlijk ook bij een tweede test positief. Zij zijn achtergebleven in Amsterdam. Van hen is ook niet bekend dat ze het virus eerder onder hun leden hebben gehad.

Als Ajax nog bij de eerste twee van de poule wil eindigen, dan heeft de club twee goede resultaten nodig in de komende duels met FC Midtjylland. Liverpool leidt na twee wedstrijden de groep met 6 punten, gevolgd door Atalanta (4 punten), Ajax (1 punt) en FC Midtjylland (0 punten)

Meer uit Voetbal

Platini klaagt FIFA-baas Infantino aan in verkiezingszaak 2015

PARIJS (ANP/AFP) - Oud-voetbalbestuurder Michel Platini klaagt voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA aan bij een Franse rechtbank. Dat schreef de 70-jarige Franse oud-speler in een verklaring aan persbureau AFP. Platini is van mening dat hij is tegengewerkt bij de verkiezing voor een nieuwe FIFA-voorzitter in 2015.

51 minuten geleden
Spelers van Oranje herdenken overleden Jorritsma voor oefenduel

NEW YORK (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben Hans Jorritsma vlak voor het oefenduel met Oezbekistan met een moment van stilte herdacht.

52 minuten geleden
Bondscoach Koeman neemt Arsenal niets kwalijk

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."

1 uur geleden
Timber mist WK met Oranje, Geertruida aan selectie toegevoegd

NEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.

2 uur geleden
KNVB verdient alleen geld als Oranje wereldtitel wint

NEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.

3 uur geleden
Schikking tussen FIFA en Diarra in zaak over transferrechten

PARIJS (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een schikking getroffen met oud-speler Lassana Diarra in een zaak over transferrechten van spelers. De voormalige Franse international had een schadevergoeding van 65 miljoen euro geëist van de FIFA en de Belgische voetbalbond KBVB. Diarra kreeg in 2024 gelijk van het Europese Hof van Justitie, dat vond dat de transferregels van de FIFA in strijd zijn met Europese wetgeving.

7 uur geleden
Advocaat: Oranje WK-favoriet naast Spanje, Frankrijk en Duitsland

HOUSTON (ANP/DPA) - Dick Advocaat heeft Nederland genoemd als een van de favorieten op het wereldkampioenschap voetbal. "Spanje, Frankrijk, Duitsland en Nederland zijn mijn favorieten", zei de bondscoach van Curaçao tegen de Duitse pers in aanloop naar het WK.

9 uur geleden