Deense pers: Ajacieden Tadic, Onana en Gravenberch inzetbaar
HERNING (ANP) - Aanvoerder Dusan Tadic, André Onana en Ryan Gravenberch kunnen dinsdagavond voor Ajax uitkomen in het uitduel met FC Midtjylland in de Champions League. Dat meldt de Deense krant Ekstra Bladet op basis van bronnen bij de UEFA.
Ajax wil het nieuws nog niet bevestigen. Een woordvoerder van de club herhaalt dat de definitieve selectie voor het duel met de Deense kampioen rond 19.45 uur, zo'n vijf kwartier voor aanvang van de wedstrijd, wordt vrijgegeven. De UEFA is ook nog niet bereikbaar voor commentaar.
Tadic, Onana en Gravenberch testten maandag positief op corona, vermoedelijk veroorzaakt door een achtergebleven restje van het virus waarmee ze in een eerder stadium besmet waren. Het drietal arriveerde maandagavond alsnog in Denemarken nadat ze een negatieve test konden overleggen.
Positieve testen
Davy Klaassen en Maarten Stekelenburg waren waarschijnlijk ook bij een tweede test positief. Zij zijn achtergebleven in Amsterdam. Van hen is ook niet bekend dat ze het virus eerder onder hun leden hebben gehad.
Als Ajax nog bij de eerste twee van de poule wil eindigen, dan heeft de club twee goede resultaten nodig in de komende duels met FC Midtjylland. Liverpool leidt na twee wedstrijden de groep met 6 punten, gevolgd door Atalanta (4 punten), Ajax (1 punt) en FC Midtjylland (0 punten)
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
18 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
5 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
6 uur geleden