Deense international Kjær verlengt contract bij AC Milan
MILAAN (ANP) - De Deense international Simon Kjær blijft AC Milan trouw. De 32-jarige verdediger heeft zijn contract bij de Italiaanse club verlengd tot medio 2024. Zijn oude verbintenis zou volgend jaar zomer aflopen. Hij speelde eerder in Italië voor Palermo, AS Roma en Atalanta.
Kjær komt sinds januari 2020 voor AC Milan uit. Hij speelde tot dusver 66 wedstrijden voor de club uit Milaan.
Kjær, goed voor ruim honderd interlands, kreeg in augustus van dit jaar de President's Award van de Europese voetbalunie UEFA toegewezen. De Deense aanvoerder ontving deze onderscheiding voor de professionele en waardige wijze waarop hij optrad nadat zijn ploeggenoot Christian Eriksen op het veld in elkaar was gezakt tijdens de EK-wedstrijd op 12 juni tegen Finland in Kopenhagen.
De middenvelder van Internazionale werd op het veld succesvol gereanimeerd en werkt nu vol goede moed aan zijn volledige herstel. Kjær was als één van de eersten op het veld bij Eriksen om eerste hulp te verlenen. Hij legde onder meer zijn ploeggenoot in een stabiele positie, zorgde ervoor dat de andere Deense spelers in een kring om hem heen gingen staan terwijl Eriksen werd gereanimeerd en ving op het veld diens hevig geëmotioneerde partner op.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
10 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
30 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
8 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
17 uur geleden