Deense bondscoach Hjulmand vond het spel te traag
DOHA (ANP) - De Deense bondscoach Kasper Hjulmand was allesbehalve te spreken over het spel van zijn elftal bij het eerste optreden op het WK tegen Tunesië (0-0). "Over het algemeen waren we te nerveus en te traag. Vooral in de eerste helft wisten we elkaar niet goed te vinden."
"In bepaalde periode ging het wat beter en na rust kwamen er ook wel wat kansen", vervolgde de trainer. "Maar we speelden eigenlijk geen moment met rust en overzicht in ons spel, zoals we dat zouden willen. Er is geen twijfel aan dat het niet goed genoeg was. We speelden onder 'par', zal ik maar zeggen."
Met verder Frankrijk en Australië als tegenstanders in de groep wordt het er voor de Denen niet gemakkelijker op. "Na dit gelijkspel wordt het voor ons allemaal wat gecompliceerder, maar we zijn natuurlijk nog lang niet uitgeschakeld. We zijn onderweg, we hebben niet verloren, maar we hadden ons een stuk beter gevoeld als we hadden gewonnen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Cesc Fàbregas zocht niet naar excuses na de nederlaag van Como tegen Feyenoord in de Champions League (3-2). "Feyenoord was gewoon veel beter", zei hij in de perskamer van De Kuip.
26 minuten geledenVENETIË (ANP) - Venezia is de vierde club in de Serie A die dit seizoen van trainer is gewisseld. Davide Nicola volgt bij hekkensluiter Giovanni Stroppa op. Venezia verloor de eerste zes competitiewedstrijden en kreeg al zestien doelpunten tegen.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste overwinning van dit seizoen in de Champions League binnen. De koploper van de Eredivisie beloonde zich tijdens een vermakelijk optreden met een zege op Como (3-2).
1 uur geledenLINZ (ANP) - Liverpool heeft ook de tweede wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. Het elftal van trainer Andoni Iraola was in Oostenrijk veel te sterk voor LASK: 3-6.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid kan volgende week zondag in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona niet beschikken over Vinícius Júnior. De Braziliaanse aanvaller is door de Spaanse voetbalbond voor vier wedstrijden geschorst.
2 uur geledenNYON (ANP) - Scheidsrechter Sander van der Eijk is door de UEFA aangesteld voor de wedstrijd tussen Celta de Vigo en Juventus in de Europa League van donderdag. De Nederlander wordt in Spanje bijgestaan door assistent-scheidsrechters Rens Bluemink en Stefan de Groot. Allard Lindhout is vierde official. Het VAR-duo bestaat uit de Engelsman Michael Salisbury en de Nederlandse Richard Martens.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat de supporters van NEC achter Dušan Tadić en zijn ploeg gaan staan. Dat zei de trainer van de club uit Nijmegen een dag voor het duel in de Europa League met Levski Sofia in reactie op vragen tijdens de persconferentie over uitspraken van de Servische voetballer. Tadić had in een interview met NU.nl gezegd dat de standaard bij Ajax anders lag dan bij NEC.
6 uur geleden