Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense bondscoach: de spelers zijn kapot en emotioneel uitgeput

Deense bondscoach: de spelers zijn kapot en emotioneel uitgeput

KOPENHAGEN (ANP) - De Deense bondscoach Kasper Hjulmand stelde na de 1-0-nederlaag op het EK tegen Finland dat zijn spelers er helemaal doorheen zaten. De Denen beleefden een emotionele avond in Kopenhagen, waar Christian Eriksen vlak voor rust in elkaar stortte en lange tijd op het werd werd behandeld.

Beide landen zochten de kleedkamers op, maar keerden toch terug om het duel uit te spelen. Finland won uiteindelijk met 1-0, maar het resultaat was in Kopenhagen bijzaak.

"Wat de spelers hebben gedaan, is ongelooflijk. Trotser kan ik niet zijn. De spelers zijn kapot en emotioneel uitgeput", aldus Hjulmand, die tijdens de onderbreking met zijn ploeg met Eriksen sprak. "We hadden twee opties: de wedstrijd vanavond afmaken of morgenmiddag. Maar iedereen wilde vandaag spelen. De spelers zeiden dat ze toch niet konden slapen en het beter was om het vanavond uit te spelen."

In Kopenhagen ging het na afloop van de eerste wedstrijd in groep B na afloop vanzelfsprekend niet over de gemiste penalty van de Denen. "We zijn er allemaal aan herinnerd dat de gezondheid het belangrijkste is in het leven. Al onze gedachten zijn hij Christian en zijn familie."

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

5 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

8 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

8 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

10 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

10 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

10 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

15 uur geleden