Deens voetbal test met 500 toeschouwers per sectie
KOPENHAGEN (ANP) - Bij drie wedstrijden in de hoogste klasse van het Deense voetbal wordt het komend weekeinde getest in hoeverre het mogelijk is weer publiek toe te laten. De betreffende thuisspelende clubs moeten hun stadion opsplitsen in meerdere secties. Per deel mogen niet meer dan 500 fans worden toegelaten, in totaal mogen er waarschijnlijk tussen de 2500 en 3000 bezoekers aanwezig zijn.
Het gaat onder meer om de ontmoeting tussen Bröndby IF en FC Kopenhagen, de derby in de hoofdstad. De twee andere wedstrijden zijn AC Horsens - Randers FC en Lyngby - OB.
Afhankelijk van hoe het uitpakt, bekijken de autoriteiten of de capaciteit de komende tijd kan worden uitgebreid. Denemarken is tot nu toe succesvol gebleken in het bestrijden van de uitbraak van het nieuwe coronavirus.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden