Deelname 'thuisspeler' Zverev onzeker voor tennistoernooi Hamburg
HAMBURG (ANP/DPA) - De deelname van Alexander Zverev aan het tennistoernooi van Hamburg komende week is nog onzeker. De in Hamburg geboren Duitser liep tijdens Wimbledon een knieblessure op en wil geen risico's nemen in aanloop naar de Olympische Spelen, waar hij titelverdediger is.
"Als het een ander toernooi was geweest, dan zou ik het niet proberen. Maar dit is mijn thuis, hier ben ik mijn carrière begonnen", zei de 27-jarige Zverev, die nog last heeft van het gewricht. "Maar ik kan het meeste doen." De mondiale nummer 4 neemt pas een beslissing over zijn deelname na een aantal trainingssessies in Hamburg. De Duitser zou dinsdag zijn eerste partij moeten spelen tegen een qualifier.
Zverev werd maandag in de vierde ronde van Wimbledon uitgeschakeld door de Amerikaan Taylor Fritz, na een 2-0-voorsprong in sets. Hij liet daarna onderzoek doen aan zijn pijnlijke knie. Er kwamen geen ernstige problemen aan het licht.
De Olympische Spelen van Parijs beginnen op 26 juli.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na terugkeer in de Verenigde Staten in een ziekenhuis opgenomen. Ze heeft daar een operatie van 6 uur aan haar gebroken been ondergaan. "Zoals jullie kunnen zien waren er veel schroeven en platen nodig om alles weer in elkaar te zetten", zegt ze in een video op Instagram.
3 minuten geledenMILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.
6 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) kende vrijdag een goede laatste testdag in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen zette in de middag met zijn Red Bull de derde tijd neer. Eerder op de dag mocht zijn ploeggenoot Isack Hadjar (21) de wagen testen. Hij kwam tot de dertiende tijd van de dag. Charles Leclerc was met zijn Ferrari het snelst.
29 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot (34) heeft haar contract bij de Nederlandse ploeg Visma-Lease a Bike verlengd. De Française won vorig jaar de Tour de France Femmes in haar debuutjaar voor de ploeg. Ze tekende bij tot 2028.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor een record gezorgd. Biatleet Johannes Dale Skjevdal won het onderdeel 15 kilometer massastart en bezorgde zijn land daarmee de zeventiende gouden medaille.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.
3 uur geledenLIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.
3 uur geleden