Deelname 'thuisspeler' Zverev onzeker voor tennistoernooi Hamburg
HAMBURG (ANP/DPA) - De deelname van Alexander Zverev aan het tennistoernooi van Hamburg komende week is nog onzeker. De in Hamburg geboren Duitser liep tijdens Wimbledon een knieblessure op en wil geen risico's nemen in aanloop naar de Olympische Spelen, waar hij titelverdediger is.
"Als het een ander toernooi was geweest, dan zou ik het niet proberen. Maar dit is mijn thuis, hier ben ik mijn carrière begonnen", zei de 27-jarige Zverev, die nog last heeft van het gewricht. "Maar ik kan het meeste doen." De mondiale nummer 4 neemt pas een beslissing over zijn deelname na een aantal trainingssessies in Hamburg. De Duitser zou dinsdag zijn eerste partij moeten spelen tegen een qualifier.
Zverev werd maandag in de vierde ronde van Wimbledon uitgeschakeld door de Amerikaan Taylor Fritz, na een 2-0-voorsprong in sets. Hij liet daarna onderzoek doen aan zijn pijnlijke knie. Er kwamen geen ernstige problemen aan het licht.
De Olympische Spelen van Parijs beginnen op 26 juli.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
7 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
9 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
12 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
13 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
14 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
17 uur geleden