Deelname aan Wimbledon uitgesloten voor geblesseerde Zverev
BERLIJN (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev kan vanwege de enkelblessure die hij in de halve finale van Roland Garros opliep niet in actie komen op Wimbledon en staat mogelijk zelfs maanden aan de kant. Dat zegt zijn oudere broer Mischa dinsdag in een interview met de Duitse krant Bild.
De nummer 3 van de wereld liep de enkelblessure vorige week op in de halve eindstrijd tegen Rafael Nadal. De 25-jarige Zverev ging vrijdag in de slotfase van de tweede set tegen de latere kampioen door zijn enkel. Hij kon niet verder spelen en maakte dit weekend bekend dat hij meerdere banden in zijn rechterenkel gescheurd heeft.
Maandag bracht de tennisser een bezoek aan het ziekenhuis in München voor verdere onderzoeken. De uitslagen daarvan zijn nog niet bekend.
"Wimbledon is uitgesloten, dat is duidelijk. Als er maar een of twee banden gescheurd zijn, dan zou hij volgende week opnieuw kunnen lopen. Als het er meer zijn, dan kan het maanden duren", zei Mischa Zverev, de broer van de nummer 3 van de wereld.
Maandag meldde de Duitser zich al af voor het grastennistoernooi van Halle van volgende week.
Meer uit Sport
NICE (ANP/Belga) - De slotklim in de zevende etappe van Parijs-Nice is geschrapt. De organisatie van de Franse WorldTour-koers heeft het parcours van de koninginnenrit aangepast vanwege het voorspelde winterweer. De finish van de rit die begint in Nice ligt nu niet in Auron, maar in Isola, zo meldde de ASO.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout is op de WK shorttrack in Montreal uitgeschakeld in de heats van de 500 meter. De 26-jarige shorttracker, die op de Olympische Spelen in Milaan zilver won op deze afstand, liep tegen een diskwalificatie aan.
9 uur geledenAPT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barbentane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.
10 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.
11 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.
11 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.
12 uur geleden