Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deelname aan Wimbledon uitgesloten voor geblesseerde Zverev

Deelname aan Wimbledon uitgesloten voor geblesseerde Zverev

BERLIJN (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev kan vanwege de enkelblessure die hij in de halve finale van Roland Garros opliep niet in actie komen op Wimbledon en staat mogelijk zelfs maanden aan de kant. Dat zegt zijn oudere broer Mischa dinsdag in een interview met de Duitse krant Bild.

De nummer 3 van de wereld liep de enkelblessure vorige week op in de halve eindstrijd tegen Rafael Nadal. De 25-jarige Zverev ging vrijdag in de slotfase van de tweede set tegen de latere kampioen door zijn enkel. Hij kon niet verder spelen en maakte dit weekend bekend dat hij meerdere banden in zijn rechterenkel gescheurd heeft.

Maandag bracht de tennisser een bezoek aan het ziekenhuis in München voor verdere onderzoeken. De uitslagen daarvan zijn nog niet bekend.

"Wimbledon is uitgesloten, dat is duidelijk. Als er maar een of twee banden gescheurd zijn, dan zou hij volgende week opnieuw kunnen lopen. Als het er meer zijn, dan kan het maanden duren", zei Mischa Zverev, de broer van de nummer 3 van de wereld.

Maandag meldde de Duitser zich al af voor het grastennistoernooi van Halle van volgende week.

Meer uit Sport

Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

7 minuten geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

4 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

4 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden
Pogacar sprint naar nieuwe ritzege in Ronde van Romandië

VUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.

1 dag geleden
Belgische tennisser Blockx klopt titelverdediger Ruud in Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.

1 dag geleden
Van der Poel wil naar Tour de France en WK mountainbike

BENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.

1 dag geleden