Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deel winkels Bristol gaat weer open voor faillissementsuitverkoop

Deel winkels Bristol gaat weer open voor faillissementsuitverkoop

EINDHOVEN (ANP) - Zeven winkels van het failliete Bristol gaan vrijdag en zaterdag weer open voor een faillissementsuitverkoop. Dit melden de curatoren van de schoenenwinkelketen, die vorige week failliet werd verklaard. De curatoren proberen een doorstart te maken met Bristol, maar met de uitverkoop lijkt de kans op een volledige doorstart kleiner geworden.

De vestigingen zijn nu dicht. Die in Veenendaal, Eindhoven, Zoetermeer, Cuijk, Valkenburg in Zuid-Holland, Emmeloord en Naaldwijk houden "echt de finale faillissementsuitverkoop, met oplopende kortingen", beschrijft curator Dirk de Jong de stap. Hoe hoog de kortingen zijn, is volgens de curatoren nog niet bekend.

Met de uitverkoop kan Bristol een deel van de schulden afbetalen. Maar waarschijnlijk niet alles, denken de curatoren. Ze bekijken momenteel hoe hoog de schulden van Bristol in totaal zijn.

Doorstart

Bristol heeft in Nederland nog ruim vijftig vestigingen en meer dan 350 werknemers, die nu uitbetaald krijgen via uitkeringsinstantie UWV. De webshop was al een paar weken dicht.

Curator Dagmar Dielissen-Breukers zei vorige week dat meerdere geïnteresseerde partijen zich hadden gemeld voor een eventuele doorstart met het failliete Nederlandse deel van de schoenenwinkelketen. Volgens haar lopen er nu nog gesprekken om te kijken of zij vestigingen en personeelsleden willen overnemen. "Maar het is nu heel moeilijk om hier iets concreets over te zeggen", voegde ze daar donderdag aan toe. Eind volgende week hoopt ze hierover meer te weten.

Meer uit Financieel

DNB: beleggingen huishoudens ruim 204 miljard euro waard

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse huishoudens hebben vorig jaar de waarde van hun beleggingen zien stijgen door de hogere koersen op de aandelenmarkten. Volgens De Nederlandsche Bank (DNB) steeg de totale waarde van de particuliere investeringen in beleggingsfondsen, beursgenoteerde aandelen en obligaties over heel 2025 met bijna 8 procent tot 204,3 miljard euro.

1 uur geleden
Wall Street sluit hoger na notulen Federal Reserve

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag hoger gesloten. Beleggers hadden onder meer aandacht voor de notulen van de rentevergadering van de Amerikaanse centrale bank van januari. Toen liet de Federal Reserve de rente in de Verenigde Staten onveranderd, na drie verlagingen op rij.

6 uur geleden
Zo'n 100 vluchten op Schiphol preventief geschrapt om winterweer

SCHIPHOL (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen hebben preventief ongeveer honderd vluchten op Schiphol geannuleerd vanwege het winterse weer. Dit bevestigt een woordvoerder van de luchthaven na berichtgeving door De Telegraaf. Het zijn volgens hem vooral Europese bestemmingen.

6 uur geleden
Zuckerberg: spijt van trage opsporing minderjarigen op Instagram

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Meta-topman Mark Zuckerberg heeft spijt van de trage vooruitgang die zijn bedrijf boekte bij het identificeren van minderjarige gebruikers op Instagram. Dit heeft hij woensdag gezegd tijdens de behandeling van een belangrijke zaak over socialemediaverslaving in het Amerikaanse Los Angeles.

7 uur geleden
ECB-bestuurslid Schnabel wil niet vervroegd aftreden

FRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - Bestuurslid Isabel Schnabel van de Europese Centrale Bank (ECB) is van plan haar termijn uit te zitten. Dit heeft de Duitse econoom woensdag gezegd. Eerder woensdag meldden bronnen tegen de Britse zakenkrant Financial Times dat ECB-president Christine Lagarde haar termijn waarschijnlijk niet gaat afmaken.

8 uur geleden
Recordjaar beursuitbater Euronext door sterke handelsinkomsten

AMSTERDAM (ANP) - Beursuitbater Euronext, eigenaar van de aandelen- en optiemarkten in onder meer Amsterdam, Parijs en Lissabon, heeft in 2025 een recordjaar gedraaid. Topman Stéphane Boujnah zegt daarbij met "vertrouwen en vastberadenheid" begonnen te zijn aan 2026. Het beursbedrijf profiteert van hogere handelsinkomsten, meer beursgangen en overnames.

8 uur geleden
X moet onderzoekers gegevens rond Hongaarse verkiezingen geven

BERLIJN (ANP/RTR) - Het socialemediaplatform X moet onderzoekers toegang geven tot gegevens rond de verkiezingen in Hongarije op 12 april. Dit heeft het hof van beroep in Berlijn bepaald. De beslissing wordt gezien als een mijlpaal in de uitvoering van de Digital Services Act (DSA) van de EU.

9 uur geleden