Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deel winkels Bristol gaat weer open voor faillissementsuitverkoop

Deel winkels Bristol gaat weer open voor faillissementsuitverkoop

EINDHOVEN (ANP) - Zeven winkels van het failliete Bristol gaan vrijdag en zaterdag weer open voor een faillissementsuitverkoop. Dit melden de curatoren van de schoenenwinkelketen, die vorige week failliet werd verklaard. De curatoren proberen een doorstart te maken met Bristol, maar met de uitverkoop lijkt de kans op een volledige doorstart kleiner geworden.

De vestigingen zijn nu dicht. Die in Veenendaal, Eindhoven, Zoetermeer, Cuijk, Valkenburg in Zuid-Holland, Emmeloord en Naaldwijk houden "echt de finale faillissementsuitverkoop, met oplopende kortingen", beschrijft curator Dirk de Jong de stap. Hoe hoog de kortingen zijn, is volgens de curatoren nog niet bekend.

Met de uitverkoop kan Bristol een deel van de schulden afbetalen. Maar waarschijnlijk niet alles, denken de curatoren. Ze bekijken momenteel hoe hoog de schulden van Bristol in totaal zijn.

Doorstart

Bristol heeft in Nederland nog ruim vijftig vestigingen en meer dan 350 werknemers, die nu uitbetaald krijgen via uitkeringsinstantie UWV. De webshop was al een paar weken dicht.

Curator Dagmar Dielissen-Breukers zei vorige week dat meerdere geïnteresseerde partijen zich hadden gemeld voor een eventuele doorstart met het failliete Nederlandse deel van de schoenenwinkelketen. Volgens haar lopen er nu nog gesprekken om te kijken of zij vestigingen en personeelsleden willen overnemen. "Maar het is nu heel moeilijk om hier iets concreets over te zeggen", voegde ze daar donderdag aan toe. Eind volgende week hoopt ze hierover meer te weten.

Meer uit Financieel

Andere grote rederijen wachten nog met terugkeer naar Suezkanaal

HAMBURG (ANP) - Andere grote rederijen kiezen er voorlopig niet voor om weer via het Suezkanaal te varen. Maersk maakte donderdag bekend wel terug te keren. Hapag-Lloyd en ONE laten desgevraagd weten de situatie te monitoren, maar voorlopig de vaarweg te blijven mijden.

11 minuten geleden
Meer ijzererts zorgt voor toename overslag in Zeeuwse havens

TERNEUZEN (ANP) - De overslag in de havens van Vlissingen, Terneuzen en Gent is vorig jaar licht toegenomen. De havens in het overkoepelende North Sea Port noteerden een goederenoverslag via de zeevaart van 67 miljoen ton, een stijging van 0,4 procent. Dat is het gevolg van een sterk laatste kwartaal met veel ijzererts.

20 minuten geleden
BBC sluit contentdeal met videoplatform YouTube, meldt FT

LONDEN (ANP/RTR) - De BBC is van plan voor het eerst programma's te produceren voor YouTube, het videoplatform van het Amerikaanse internetconcern Google. Dat meldt zakenkrant Financial Times op basis van bronnen. De Britse publieke omroep hoopt hiermee meer inkomsten binnen te halen nu steeds meer kijkers overstappen op streamingdiensten.

40 minuten geleden
TikTok-technologie checkt video's om te jonge gebruikers te weren

STOCKHOLM (ANP) - TikTok zegt binnenkort nieuwe technologie te gebruiken om de leeftijd van gebruikers in Europa te controleren, onder andere op basis van geposte video's. Formeel is de socialemedia-app bedoeld voor mensen die ouder zijn dan 13, maar jongere gebruikers maken toch vaak een account aan.

52 minuten geleden
China en Canada verlagen tarieven op koolzaad en auto's

BEIJING (ANP/BLOOMBERG/AFP) - China en Canada zijn overeengekomen om een aantal importheffingen te verlagen. Dat meldt de Canadese premier Mark Carney, die deze week in Beijing is. Onder andere Canadees koolzaad en Chinese auto's vallen onder de deal.

1 uur geleden
Ook Japan onderzoekt chatbot Grok om AI-uitkleedfunctie

TOKIO (ANP/RTR) - Japan is het volgende land dat een onderzoek instelt naar Grok, de chatbot van Elon Musk. Dat maakte de Japanse regering vrijdag bekend. Grok ligt onder vuur omdat het op verzoek seksueel getinte afbeeldingen genereert met kunstmatige intelligentie, ook van minderjarigen.

1 uur geleden
Weinig beweging op Damrak na opmars AEX tot boven 1000 punten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak liet vrijdag weinig beweging zien. Beleggers deden het rustig aan na de sterke opmars een dag eerder, waarbij de Amsterdamse hoofdindex voor het eerst in de geschiedenis tot boven de 1000 punten wist te klimmen. Vooral sterke koerswinsten van de chipbedrijven ASML, Besi en ASMI hielpen de AEX deze historische mijlpaal te behalen. De Nederlandse chipbedrijven lieten nu een gemengd beeld zien.

2 uur geleden