Deel Engelse voetballers krijgt kwart salaris niet uitbetaald
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalprofs uit de drie afdelingen onder de Premier League krijgen in de maand april een kwart van hun salaris niet uitbetaald. Vertegenwoordigers van de partijen kwamen dit overeen, om financiële problemen als gevolg van de coronacrisis zoveel mogelijk het hoofd te bieden.
Vooralsnog doen ze geen afstand van dat deel van hun salaris, maar is er sprake van uitstel van betalingen. "We willen de clubs zo veel mogelijk helpen deze crisis te doorstaan", zo liet een vertegenwoordiger van de voetballers weten. Spelers die minder dan 3000 euro verdienen krijgen wel hun volledige salaris uitbetaald.
In Engeland wordt vanwege de uitbraak van het coronavirus al sinds 13 maart niet meer gevoetbald.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
18 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
18 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
20 uur geleden