Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

DeChambeau begint als leider aan tweede ronde PGA Championship

DeChambeau begint als leider aan tweede ronde PGA Championship

ROCHESTER (ANP) - De Amerikaanse golfer Bryson DeChambeau begint vrijdag als leider aan de tweede ronde van het PGA Championship, de tweede major van het jaar. De winnaar van het U.S. Open van 2020 nam de eerste plaats over van landgenoot Eric Cole, die ’s ochtends terugzakte bij het voltooien van zijn eerste ronde.

Cole kon donderdag zijn eerste ronde niet afmaken, maar ging met een score van -5 na veertien holes wel aan de leiding. DeChambeau volgde op -4. Cole leverde een dag later prompt twee slagen in op zijn eerste hole en sloot de ronde af op -3.

Na DeChambeau delen Cole, Scottie Scheffler, Dustin Johnson en Corey Conners de tweede plaats op -3. Terwijl de eerste ronde vrijdag werd afgemaakt, gingen de eerste spelers alweer de baan in voor de tweede ronde.

Meer uit Sport

Pogacar soleert voor derde keer op rij naar zege Strade Bianche

SIENA (ANP) - Tadej Pogacar (27) heeft voor de vierde keer de Strade Bianche gewonnen. De Sloveense kopman van UAE Team Emirates was opnieuw een klasse apart in de Italiaanse wielerkoers van 203 kilometer met start en finish in Siena. De wereldkampioen kwam na een lange vlucht alleen over de streep met een voorsprong van een minuut op de Fransman Paul Seixas. De Mexicaan Isaac del Toro werd derde.

29 minuten geleden
Groenewoud komt matige start WK allround te boven

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud was niet tevreden na haar 500 meter op het WK allround. Met een goede 3000 meter vond ze zich na twee afstanden terug op de derde plaats. "Ik heb een slechte afstand gehad. Ik mag er niet nog één hebben en moet er twee heel goed rijden", keek ze vooruit halverwege het WK na haar tweede tijd op de 3000 meter.

31 minuten geleden
Groenewoud derde na eerste dag WK allround, Beune vierde

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na de eerste dag van het WK allround derde in het algemeen klassement. De 27-jarige schaatsster kwam op de tweede afstand, de 3000 meter, tot de tweede tijd met 3.57,37. Ragne Wiklund uit Noorwegen en Miho Takagi uit Japan gaan na de eerste dag gedeeld aan de leiding.

1 uur geleden
Arsenal na magere zege op Mansfield Town naar kwartfinale FA Cup

MANSFIELD (ANP) - Arsenal heeft de kwartfinale van de FA Cup bereikt met een 2-1-uitoverwinning op Mansfield Town. Dat is de nummer 16 van de League One, het derde niveau van de Engelse voetbalpiramide.

2 uur geleden
Paraskiër De Langen viert 'hele bijzondere' medaille op afdaling

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Paraskiër Niels de Langen kan zijn geluk niet op na zijn zilveren medaille op de afdaling. "Dit is wel een hele bijzondere", zei De Langen na de medailleceremonie telefonisch tegen het ANP. "Om zo de Spelen te beginnen, en met mensen op de tribune, dat is een onbeschrijfelijk gevoel."

2 uur geleden
Schaatsers in achterhoede bij WK allround, Stolz wint 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatsers zijn in de achterhoede begonnen bij het WK allround. Marcel Bosker was met 37,17 de beste Nederlander op de vijftiende plaats. Jordan Stolz won de 500 meter in 34,22.

3 uur geleden
Wielrenster Chabbey wint voorjaarsklassieker Strade Bianche

SIENA (ANP) - De Zwitserse wielrenster Elise Chabbey heeft de Strade Bianche gewonnen. In de straten van Siena was ze de sterkste van een groep van acht vrouwen die samen de voet van de steile Via Santa Catarina haalde. Het is de eerste keer dat de renster van FDJ-Suez de Italiaanse voorjaarsklassieker wint. De tweede plaats was voor Kasia Niewiadoma uit Polen, voor de Duitse Franziska Koch.

3 uur geleden