Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deceuninck verder als cosponsor van wielerploeg Van der Poel

Deceuninck verder als cosponsor van wielerploeg Van der Poel

HOOGLEDE (ANP) - Deceuninck blijft in het wielrennen actief. Het Belgische bedrijf wordt cosponsor van Alpecin-Fenix, de Belgische ploeg van onder anderen de Nederlandse kopman Mathieu van der Poel.

"Ik ben zeer verheugd om deze samenwerking met Alpecin-Fenix", zegt Francis Van Eeckhout, directeur bij Deceuninck. "Het ondersteunen van zowel jong talent als vrouwenwielrennen zijn twee waarden die we allebei hoog in het vaandel hebben staan. Ik kijk persoonlijk vooral uit naar de voorjaarsklassiekers en vooral de Ronde van Vlaanderen. Wij geloven dat in nauwe samenwerking met het team van Alpecin-Fenix ons merk zal het hele seizoen opvallen."

Deceuninck maakte eerder dit jaar bekend te stoppen als hoofdsponsor van de ploeg van ploegbaas Patrick Lefevere, Deceuninck - Quick-Step.

Meer uit Sport

Hockey Pro League sluit af in Utrecht en Den Bosch

LAUSANNE (ANP) - De Hockey Pro League sluit komend seizoen af in Nederland. Kampong uit Utrecht en Den Bosch zijn tussen 15 en 27 juni 2027 de gastclubs voor de thuiswedstrijden van de Nederlandse hockeyteams. De mannen en vrouwen van Oranje treffen in die periode Argentinië, Groot-Brittannië en India.

11 minuten geleden
Brewers verslaan sterrenteam Dodgers en staan in World Series

LOS ANGELES (ANP) - De honkballers van de Milwaukee Brewers hebben regerend kampioen Los Angeles Dodgers uit de finale van de Major League Baseball gehouden. De Brewers wonnen in de halve finales van de play-offs (een best-of-seven) met 4-0 van de sterrenploeg uit LA.

2 uur geleden
Verhoeven mogelijk in voorprogramma boksgevecht Fury en Joshua

CARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven bokst in december mogelijk tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder in het voorprogramma van het gevecht tussen Tyson Fury en Anthony Joshua. Dat zei de 37-jarige Verhoeven donderdag tegen het Britse talkSPORT.

17 uur geleden
Choukoud blijft ook als veertiger marathon van Amsterdam trouw

AMSTERDAM (ANP) - Khalid Choukoud heeft in de herfst van zijn carrière zijn hart verpand aan de marathon van Amsterdam. De 40-jarige Haagse hardloper begint zondag voor de achtste keer aan de 42,195 kilometer in de hoofdstad. De viervoudig Nederlands kampioen kondigde donderdag tijdens de persconferentie aan dat hij de komende jaren de marathon van Amsterdam zal blijven lopen. "Het is een feest om in Amsterdam te lopen; ik heb er zoveel mooie herinneringen aan", zei hij.

20 uur geleden
Marathon Rotterdam stapt af van loting bij verdelen startbewijzen

ROTTERDAM (ANP) - De marathon van Rotterdam stapt af van het systeem van loting om de startbewijzen te verdelen voor de komende editie op 11 april 2027. Wel blijft de voorregistratie bestaan, maar die is in tegenstelling tot vorig jaar gratis, meldt de organisatie.

20 uur geleden
Lavreysen onder de indruk van 22e WK-goud op de baan

SHANGHAI (ANP) - Harrie Lavreysen is zelf ook onder de indruk van zijn 22e wereldtitel in het baanwielrennen. "Als ik dat hoor, denk ik: dat slaat nergens op", reageerde de vijfvoudig olympisch kampioen voor de camera van de NOS op zijn vijfde WK-goud op de keirin. Daarmee nam hij dat record over van de Britse legende Chris Hoy. "Heerlijk", aldus de 29-jarige Brabander met een brede lach.

21 uur geleden
Zverev verslaat De Minaur en staat in halve finale in Shanghai

SHANGHAI (ANP/DPA) - Tennisser Alexander Zverev heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi van Shanghai. De 29-jarige Duitser, binnenkort de nieuwe nummer 1 op de wereldranglijst, rekende in twee sets af met de Australiër Alex De Minaur: 6-4 6-4. Zverev had de laatste twee ontmoetingen met De Minaur nog verloren, allebei in de Laver Cup.

22 uur geleden