
Decathlon waarschuwt voor racefietsen: wielen kunnen breken
AMSTERDAM (ANP) - Winkelketen Decathlon waarschuwt voor twee typen racefietsen die tussen augustus vorig jaar en dit jaar zijn verkocht. De wielen die in de fietsen zijn gebruikt, kunnen breken.
De fietsen die Decathlon terugroept, zijn de RCR Pro Ultegra en de RCR Pro Dura Ace. Op de fietsen zijn wielen gebruikt van Swiss Side waarvan het materiaal kan loslaten en uiteindelijk breken tijdens het fietsen. Dat kan tot ernstige ongelukken leiden.
De sport- en outdoorketen roept mensen die de fietsen in huis hebben op te stoppen met het gebruik ervan en op de website van Swiss Side te controleren of de wielen inderdaad iets mankeren.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Op verschillende wegen naar de Zuid-Europese vakantiegebieden is het deze zaterdagochtend alweer vroeg druk, vooral bij de bekende knelpunten.
53 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - NSC-lijsttrekker Eddy van Hijum noemt het onlangs gepresenteerde verkiezingsprogramma van de VVD "asociaal". In een interview met De Stentor zegt de huidige demissionaire minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid dat de plannen van de VVD "een rechtstreekse aanval" zijn op zijn beleid.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een transportvliegtuig van de Koninklijke Luchtmacht heeft vrijdag ongeveer 14,5 ton hulpgoederen gedropt boven Gaza. Er werden zestien bundels aan parachutes met voedsel, drinkwater en medische hulpmiddelen uit de laagvliegende C-130 Hercules geworpen. De lading kwam terecht in een vooraf bepaald gebied, meldt Defensie.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Potjes met ansjovisfilets van het merk Fish Tales bevatten mogelijk glasdeeltjes. De fabrikant roept de potjes met filets in olijfolie daarom terug.
20 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het landelijke meldpunt Discriminatie.nl heeft inmiddels ruim 9000 meldingen gekregen over een post van PVV-leider Geert Wilders van eerder deze week, zegt een woordvoerster. Dat is het hoogste aantal meldingen over één incident sinds de lancering van het landelijke meldpunt begin 2024.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - Twee mannen zijn aangehouden omdat ze schrijfster en columnist Lale Gül zouden hebben bedreigd. "Ik ben verheugd dat deze mensen - die op dagelijkse basis mijn vrijheid beperken en mijn leven heel ingewikkeld maken en verzuren - hun verdiende loon krijgen. Politie, bedankt", schrijft Gül op X.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - Organisatoren van introductieweken voor studenten nemen maatregelen bij hoge temperaturen. Komende week kan het op veel plekken tropisch warm worden, voorspelt Weeronline. Onder meer in Utrecht en Leiden beginnen maandag de introductieweken.
21 uur geleden